43 Lijn
Moerbeke-Waas Terwest
De Lijn
De Lijn 43 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 43 (Moerbeke-Waas Terwest) heeft in totaal 41 haltes. Het beginpunt is Sint-Niklaas Waasland Shopping Perron 2 en het eindpunt is Moerbeke-Waas Terwest.
Kies een van onderstaande bus 43 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Moerbeke-Waas Terwest (41 haltes)
Sint-Niklaas Waasland Shopping Perron 2
Sint-Niklaas Atheneum/Zwembad
Sint-Niklaas Park
Sint-Niklaas Grote Markt
Sint-Niklaas Hofstraat
Sint-Niklaas Uitgang Noordlaan
Sint-Niklaas Station Perron 6
Sint-Niklaas Uitgang Noordlaan
Sint-Niklaas Bremstraat
Sint-Niklaas Kuildamstraat
Sint-Niklaas Wegvoeringsstraat
Sint-Niklaas Kleibeekstraat
Sint-Niklaas Mispelstraat
Sint-Niklaas Vlyminckshoek
Sint-Pauwels Patershoek
Sint-Pauwels Bermijnstraat
Sint-Pauwels Dries
Sint-Pauwels Collemanstraat
Sint-Pauwels Bagonielaan
Kemzeke Dorp
Kemzeke Malpertuslaan
Kemzeke Drieschouwen
Stekene Hulsterstraat-Zuid
Stekene Bettestraat
Stekene Potaardestraat
Stekene Kerk
Stekene Bormte
Stekene Zeshoekstraat
Stekene Heimeersstraat
Stekene Colputstraat
Stekene Polken
Stekene Wittingstraat
Stekene Klein Sinaai
Stekene Boudelostraat
Moerbeke-Waas Oostvaart
Moerbeke-Waas Koudenborm
Moerbeke-Waas Acacialaan
Moerbeke-Waas Korte Damstraat
Moerbeke-Waas Markt
Moerbeke-Waas Opperstraat
Moerbeke-Waas Terwest
43 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 43?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 43 om 06:26
Hoe laat vertrekt de laatste bus 43?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 43 om 18:08..
Wanneer komt bus 43 aan?
Wanneer komt de Moerbeke-Waas Terwest Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Moerbeke-Waas Terwest Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 43 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 43 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 43 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 43 bus station te bekijken.
Bus 43 dienstregeling
43 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:26 - 18:08
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:26 - 18:08 | 14 |
di. | 06:26 - 18:08 | 14 |
wo. | 06:26 - 18:08 | 15 - 221 |
do. | 06:26 - 18:08 | 14 |
vr. | 06:26 - 18:08 | 14 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 43 (van Sint-Niklaas Waasland Shopping Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 43 (Moerbeke-Waas Terwest) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
43 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 43 (Moerbeke-Waas Terwest) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
43 (De Lijn)
De eerste stop van de 43 bus-route is Sint-Niklaas Waasland Shopping Perron 2 en de laatste halte is Moerbeke-Waas Terwest. 43 (Moerbeke-Waas Terwest) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 43 heeft 41 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 71 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 43 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 43 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 43 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 43 (Moerbeke-Waas Terwest) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 43 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 43, in Belgique.
43 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 598 - Groenendaal - Overijse - Oud-Heverlee - Heverlee/ Dienstregeling
- 20 - Brugge-Oostkamp-Ruddervoorde-Zwevezele-Tielt/ Dienstregeling
- 225 - Vilvoorde - Steenokkerzeel - Kortenberg/ Dienstregeling
- 780 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat - Wijnegem/ Dienstregeling
- 8 - Bierbeek Centrum - Leuven - Heverlee - Bertem/ Dienstregeling
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 17 - UZA - Centraal Station - Brouwersvliet/ Dienstregeling
- 157 - Diest - Engsbergen - Tessenderlo - Mol/ Dienstregeling
- 284 - Mechelen - Boortmeerbeek - Leuven/ Dienstregeling
- 713 - G'bergen-Moerbeke-Viane-Akrenbos-Bever/Biévène/ Dienstregeling
- 550 - Schoolbus 1 Diest - Loksbergen - Neerlinter/ Dienstregeling
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 6 - Wijgmaal - Leuven - Neervelp - Hoegaarden/ Dienstregeling
- 2 - Halle Station - Lembeek - Halle Station/ Dienstregeling
- 503 - Oostvleteren-Pollinkhove-Lo-Veurne-Koksijde/ Dienstregeling
- 811 - Deinze - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 543 - Menen Station - Menen Industrielaan/ Dienstregeling
- 737 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Wachtebeke-Zelzate/ Dienstregeling
- 103 - Marktbus Ternat/ Dienstregeling
- 312 - Genk - Zwartberg/ Dienstregeling