קו 51
חצור הגלילית←קדרים
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 51 (חצור הגלילית←קדרים) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף חצור הגלילית/רציפים ומסתיים במזכירות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חצור הגלילית←קדרים (21 תחנות)
מסוף חצור הגלילית/רציפים
תחנה מרכזית ראש פינה
מחנה פילון
כניסה
אליפלט 1
מזכירות
מושב אליפלט
מחנה יפתח
מחנה יפתח
מחנה יפתח
מגרשי טניס
מזכירות
קיבוץ עמיעד
צומת עמיעד
מסעף מחנה עמיעד
כניסה
כחל 1
מגרשי ספורט
מסעף כחל
הרחבה
מזכירות
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-09:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-20:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו חצור הגלילית←קדרים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חצור הגלילית←קדרים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (חצור הגלילית←קדרים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חצור הגלילית←קדרים (חצור הגלילית←קדרים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו 51 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 09:00 - 20:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 20:45 | 120 - 165 |
ב׳ | 09:00 - 20:45 | 120 - 165 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:00 - 20:45 | 120 - 165 |
ה׳ | 09:00 - 20:45 | 120 - 165 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ מסוף חצור הגלילית/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (חצור הגלילית←קדרים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (חצור הגלילית←קדרים) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
51 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 51 היא מסוף חצור הגלילית/רציפים והתחנה האחרונה היא מזכירות.
קו 51 (חצור הגלילית←קדרים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (חצור הגלילית←קדרים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 302 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אבו סנאן חיילים משוחררים ב-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 251 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->חיים משה שפירא/אהובה עוזרי-עכו-1ז/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא-1ם/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11תרדיון ↔ טל-אל/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->עלמה מרכז-עלמה-1ם/ לוח זמנים