533-linja
Hyljelahti
HSL
HSL 533 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
533-bussilla (Hyljelahti) on 45 pysäkkiä alkaen asemalta Karamzininpuisto ja päättyen asemalle Hyljelahdentie.
Valitse alta mikä tahansa 533-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hyljelahti (45 pysäkkiä)
Karamzininpuisto
Karamzinin Koulu
Ryytimaa
Aurorakoti
Tammihaantie
Auroran Koulu
Riistatie
Kolkeranta
Linnustaja
Petas
Työväen Akatemia
Valkonauhantie
Uimahalli
Terveyskeskus
Samis
Kauniaisten Kirkko
Tunnelitie
Kauniaistentie
Fasaaninpolku
Nihtisillanportti
Nihtisilta
Viistokuja
Henttaanaukio
Lukutori
Klaris
Olarinniityntie
Ylismäenristi
Ylisrinne
Itäportti
Alaportti
Auringonkatu
Meteorinsilta
Piispanristi
Piispanaukio
Matinkylä (M)
Tynnyritie
Kalaonni
Hyljeluodontie
Finnoo (M)
Finnoo (M)
Hyljeranta
Rullaniementie
Arttelikuja
Hyljelahti
Hyljelahdentie
533 UKK
Mihin aikaan 533 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 533 bussi -pysäkillä klo 04:59 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 533 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 533 bussi -pysäkillä klo 23:31 päivnä lauantai.
Milloin 533 bussi saapuu?
Milloin Hyljelahti Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hyljelahti Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 533 (Hyljelahti) bussi?
Hyljelahti (Hyljelahti) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 533 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 533 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 533 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 533 bussi pysäkki.
533-bussi -aikataulu
533 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 04:59 - 23:32
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 04:59 - 23:32 | 15 - 30 |
ti | 04:59 - 23:32 | 15 - 30 |
ke | 04:59 - 23:32 | 15 - 30 |
to | 06:30 - 23:32 | 30 |
pe | 04:59 - 23:32 | 15 - 30 |
la | 05:31 - 23:31 | 15 - 30 |
su | 06:30 - 23:32 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 533 (asemalta Karamzininpuisto), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 533 (Hyljelahti) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
533 -linjan bussi-maksu
HSL 533 (Hyljelahti) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
533 (HSL)
533-bussin ensimmäinen pysäkki on Karamzininpuisto ja viimeinen pysäkki on Hyljelahdentie. 533 (Hyljelahti) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 533 -linjalla on 45 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 47 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 533-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 533-bussi-linjalle.
Linjojen 533 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 533 (Hyljelahti) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 533 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 533, Helsinki
533 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 985 - Nikkilä-Talma-Keravan asema/ Aikataulu
- 912 - Kuntakeskus-Pikkala/ Aikataulu
- 105 - Lauttasaari(M)-Westend-Haukilahti-Mankkaa/ Aikataulu
- 986 - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 542 - Soukanniemi-Soukka(M)-Espoonl.(M)-Kivenl.(M)-Espoon k.-Jorvi/ Aikataulu
- 914B - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Evitskog/ Aikataulu
- 400 - Kamppi-Martinlaakso-Vantaankoski/ Aikataulu
- 785K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä/ Aikataulu
- 113 - Tapiola (M)-Laajalahti-Leppävaara/ Aikataulu
- 903 - Kirkkonummi-Hila/ Aikataulu
- 90 - Vuosaari (M)-Aurinkolahti-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 995 - Taasjärvi-Söderkulla-Kalkkiranta/ Aikataulu
- 119 - Tapiola-Niittykumpu/ Aikataulu
- 32 - Lassila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 814 - Vuosaari(M)-Koukkusaarentie-Pohjoinen ostoskeskus/ Aikataulu
- 617 - Hakaniemi-Tammisto-Aviapolis/ Aikataulu
- 992 - Eriksnäs-Söderkulla-Massby-Hindsby-Nikkilä/ Aikataulu
- 70 - Kamppi-Töölö-Pihlajamäki-Pukinmäki-Malmi/ Aikataulu
- 215 - Leppävaara-Jupperi-Lähderanta/ Aikataulu