553K-linja
Hakunila
HSL
HSL 553K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
553K-bussilla (Hakunila) on 50 pysäkkiä alkaen asemalta Leppävaara ja päättyen asemalle Vaunukalliontie.
Valitse alta mikä tahansa 553K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hakunila (50 pysäkkiä)
Leppävaara
Leppävaara
Puustellinmäki
Kalkkipellonmäki
Mäkkylän Asema
Henrikintie
Pitäjänmäen Asema
Atomitie
Meijeritie
Marttila
Vaakatie
Lassila
Näyttelijäntie
Kantelettarentie
Kaarelanvierto
Niittyluhdantie
Lepolantie
Alkutie
Pirjontie
Maunula
Paanutie
Kustaankartano
Mestarintie
Teininpuisto
Patola
Mikkolantie
Isonpellontie
Pukinmäen Asema
Eskolantie
Ruotutorpankuja
Malmin Asematie
Ala-Malmin Tori
Soidintie
Saniaistie
Pilvitie
Tasankotie
Aurinkomäki
Karhekuja
Koudantie
Puistolan Raitti
Nummitie
Heikinlaakso
Korvasienentie
Kuusikkotie
Ikea Vantaa
Pelto-Ojan Tie
Pitkäsentie
Liinakkokuja
Hakunila
Vaunukalliontie
553K UKK
Mihin aikaan 553K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 553K bussi -pysäkillä klo 04:55 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 553K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 553K bussi -pysäkillä klo 23:40 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 553K bussi saapuu?
Milloin Hakunila Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hakunila Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 553K (Hakunila) bussi?
Hakunila (Hakunila) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 553K bussi seuraavana päivänä: Vappu?
Linjan 553K bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Vappu. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 553K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 553K bussi pysäkki.
553K-bussi -aikataulu
553K bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 04:55 - 23:40
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 04:55 - 23:40 | 16 |
ti | 04:55 - 23:40 | 16 |
ke | 06:09 - 23:40 | 28 - 31 |
to | 04:55 - 23:40 | 16 |
pe | 04:55 - 23:40 | 16 |
la | 06:10 - 23:40 | 20 - 31 |
su | 06:09 - 23:40 | 28 - 31 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 553K (asemalta Leppävaara), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 553K (Hakunila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
553K -linjan bussi-maksu
HSL 553K (Hakunila) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
553K (HSL)
553K-bussin ensimmäinen pysäkki on Leppävaara ja viimeinen pysäkki on Vaunukalliontie. 553K (Hakunila) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 553K -linjalla on 50 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 52 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 553K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 553K-bussi-linjalle.
Linjojen 553K reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 553K (Hakunila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 553K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 553K, Helsinki
553K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 400 - Kamppi-Martinlaakso-Vantaankoski/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu
- 194VK - Nysvidja-Siuntion matkahuolto/ Aikataulu
- 816 - Vuosaari(M)-Kallahti-Kallahdenniemi/ Aikataulu
- 916K - Kuntakeskus-Siuntion kylpyä-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 701 - Viikki-Pihlajamäki-Malmi-Suutarila-Siltamäki/ Aikataulu
- 61N - Rautatientori-Pukinmäki-Töyrynummi/ Aikataulu
- 455A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Mäntysalo)/ Aikataulu
- 907 - Kirkkonummi-Veklahti-Lapinkylä-Veikkola/ Aikataulu
- 625 - Tikkurila-Koivukylä-Peijas-Rekolanmäki/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 99M - Kontula(M)-Mellunmäki(M)
- 239 - Leppävaara-Viherlaakso-Perusmäki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 192 - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 36 - Konala-Kannelmäki-Maununneva-Pirkkola/ Aikataulu
- 194V - Siuntion matkahuolto-Nysvidja/ Aikataulu
- 94A - Kotikonnuntie-Kontula(M)-Kivikko-Kontula(M)/ Aikataulu
- 976 - Keravan asema-Virrenkulma/ Aikataulu
- 665K - Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu