קו 6
תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 6 (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית/חניון מלחה ומסתיים במסוף מלחה/בנבנישתי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי (27 תחנות)
תחנה תפעולית/חניון מלחה
דרך דוד בנבנישתי
ת. רכבת מלחה/מודעי
גן טכנולוגי/א''ס הפועל
קניון מלחה/א''ס הפועל האייל
גולומב/סן מרטין
צומת פת/הרב הרצוג
שח''ל/הרצוג
שח''ל ב'
שח''ל/הרב גולד
שח''ל א'
שח''ל/הלר
גשר המיתרים/שד' הרצל
שדרות שז''ר/בנייני האומה
בנייני האומה/הנשיא השישי
חניון הלאום/שד' הנשיא השישי
משרד החוץ/שד' רבין
שח''ל/הלר
מרכז מסחרי/שח''ל
שח''ל א'
שח''ל/הרב גולד
שח''ל ב'
שח''ל/הרצוג
הרב הרצוג/שח''ל
צומת פת/גולומב
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
מסוף מלחה/בנבנישתי
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 15 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 12 - 20 |
ג׳ | 06:15 - 23:30 | 12 - 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 16:40 | 12 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:45 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ תחנה תפעולית/חניון מלחה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
6 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 6 היא תחנה תפעולית/חניון מלחה והתחנה האחרונה היא מסוף מלחה/בנבנישתי.
קו 6 (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (תחנה תפעולית/חניון מלחה←מסוף מלחה/בנבנישתי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 262 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 20 - חניון נווה שאנן-חיפה<->חניון נווה שאנן-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים