קו 602
נתניה←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 602 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 602 (נתניה←תל אביב-יפו) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחבצלת החוף/אירוס הארגמן ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 602 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←תל אביב-יפו (33 תחנות)
חבצלת החוף/אירוס הארגמן
חבצלת החוף/אירוס הארגמן
גבעת האירוסים/אירוס הארגמן
אירוס הארגמן/חבצלת החוף
חבצלת החוף/אירוס הארגמן
שדרות בן גוריון/עוזי חיטמן
שד. בן גוריון/זלמן שניאור
קניון עיר ימים/זלמן שז''ר
זלמן שז''ר/בני ברמן
אהוד מנור/דודו דותן
הלילך/המרגניות
מנחם סבידור/אנצו סירני
אמנון ותמר/מעפילי אגוז
קניון עיר ימים/זלמן שז''ר
צומת אודים
מכון וינגייט
מחלף נוף ים
צומת כפר שמריהו
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 602
מתי מתחיל לפעול קו 602?
קו 602 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 602 מפסיק לעבוד?
קו 602 מפסיק לפעול ב-07:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 602?
כדי לראות מתי קו נתניה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 602 (נתניה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←תל אביב-יפו (נתניה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 602 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 602 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 602 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 602 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 602
קו האוטובוס 602, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:45 - 07:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 07:15 | 15 |
ב׳ | 06:45 - 07:15 | 15 |
ג׳ | 06:45 - 07:15 | 15 |
ד׳ | 06:45 - 07:15 | 15 |
ה׳ | 06:45 - 07:15 | 15 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל602 (מ חבצלת החוף/אירוס הארגמן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 602 (נתניה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 602
תעריף הנסיעה ב602 (נתניה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
602 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 602 היא חבצלת החוף/אירוס הארגמן והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 602 (נתניה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 602. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 602.
מעקב אחר קו האוטובוס 602 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 602 (נתניה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 602 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 602 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 682 - אלסלאם/אלתקוא-חורה<->מכללת אחוה-באר טוביה-2#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 57 - דפנה/התדהר-רעננה<->רכבת רעננה דרום/הורדה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 15 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 71 - תיכון אביב/הפרחים-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 610 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 553 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 601 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים