לוח זמנים - קו 682 באר טוביה←חורה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
מכללת אחוה | 17:30 |
צומת אחים | 17:30 |
צומת מלאכי לדרום/כביש 40 | 17:32 |
צומת פלוגות לדרום | 17:42 |
מחלף לקיה למזרח | 18:07 |
צומת לקיה | 18:09 |
מחלף מיתר לערד | 18:11 |
אל עטאונה | 18:12 |
אזור תעשיה חורה | 18:14 |
בית ספר טכנולוגי חורה | 18:14 |
מרכז מחוננים | 18:14 |
אלנור/ אל חוארזמי | 18:15 |
אלנור/אלקאהרה | 18:15 |
אלנור/אלחכמה | 18:15 |
מרכז מחוננים | 18:16 |
בית ספר טכנולוגי חורה | 18:16 |
משתלה/אלסלאם | 18:16 |
מרכז מסחרי | 18:17 |
מועצה מקומית | 18:17 |
מועצה מקומית | 18:17 |
בית ספר אלמג'ד חורה | 18:18 |
אלסלאם/אלנור | 18:18 |
אלסלאם/אלתקוא | 18:18 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 682 (באר טוביה←חורה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 682 לכיוון באר טוביה←חורה של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מכללת אחוה לתחנת אלסלאם/אלתקוא. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 682 ממכללת אחוה לאלסלאם/אלתקוא מדי יום בחצות.