719B-linja
Hakunila
HSL
HSL 719B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
719B-bussilla (Hakunila) on 18 pysäkkiä alkaen asemalta Hetbackantie ja päättyen asemalle Kimokujan Koulu.
Valitse alta mikä tahansa 719B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hakunila (18 pysäkkiä)
Hetbackantie
Länsisalmi
Rapuojantie
Nevaniityntie
Kaivolanmäki
Pitkäniityntie
Nurmimäentie
Sotungin Koulu
Sotungintie
Hakunilan Uimahalli
Ravurinpuisto
Ravurinpolku
Hevoshaantie
Vuorilehdonkuja
Hepopolku
Hevoshaanpolku
Raudikkopolku
Kimokujan Koulu
719B UKK
Mihin aikaan 719B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 719B bussi -pysäkillä klo 08:47 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 719B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 719B bussi -pysäkillä klo 16:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 719B bussi saapuu?
Milloin Hakunila Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hakunila Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 719B (Hakunila) bussi?
Hakunila (Hakunila) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 719B bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 719B bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 719B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 719B bussi pysäkki.
719B-bussi -aikataulu
719B-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 08:47 - 16:25
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 08:47 - 16:25 | 120 - 338 |
ti | 08:47 - 16:25 | 120 - 338 |
ke | 08:47 - 16:25 | 120 - 338 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 08:47 - 16:25 | 120 - 338 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 719B (asemalta Hetbackantie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 719B (Hakunila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
719B -linjan bussi-maksu
HSL 719B (Hakunila) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
719B (HSL)
719B-bussin ensimmäinen pysäkki on Hetbackantie ja viimeinen pysäkki on Kimokujan Koulu. 719B (Hakunila) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 719B -linjalla on 18 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 13 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 719B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 719B-bussi-linjalle.
Linjojen 719B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 719B (Hakunila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 719B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 719B, Helsinki
719B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 984 - Hindsby (Knuters)-Nikkilä-Talma/ Aikataulu
- 191A - Matinkylä-Kirkkonummi-Pikkala th./ Aikataulu
- 455A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Mäntysalo)/ Aikataulu
- 71 - Rautatientori-Pihlajisto-Pihlajamäki-Malmi/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu
- 989B - Pornainen-Halkia-Pihlajamäki/ Aikataulu
- 963 - Paijala-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 987B - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen/ Aikataulu
- 97 - Itäkeskus(M)-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 61N - Rautatientori-Pukinmäki-Töyrynummi/ Aikataulu
- 916 - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 182A - Kirkkonummi-Siuntio-Siuntion kylpylä
- 978K - Bastukärr-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 901K - Luoma-Masala-Gesterby-Hirsala/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 989A - Monninkylä-Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu