713B-linja
Hakunila
HSL
HSL 713B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
713B-bussilla (Hakunila) on 24 pysäkkiä alkaen asemalta Kuusimäentie ja päättyen asemalle Kimokujan Koulu.
713B bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 14:36. Toiminnassa tällä viikolla: maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Valitse alta mikä tahansa 713B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hakunila (24 pysäkkiä)
Kuusimäentie
Honkamäentie
Hiidenmäentie
Kuninkaanmäentie 40
Kontiomäentie
Merkkipuuntie
Pohjanrinne
Koulutie
Kehruukuja
Vyyhtikuja
Metsäpurontie
Palttinapolku
Palttinatie
Äimäkuja
Riimukuja
Nissaksentie
Birkanpolku 3
Sotungintie
Hakunilan Uimahalli
Orminkuja
Suitsikuja
Kannuskuja
Hakunila
Kimokujan Koulu
713B UKK
Mihin aikaan 713B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 713B bussi -pysäkillä klo 14:36 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 713B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 713B bussi -pysäkillä klo 14:36 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Milloin 713B bussi saapuu?
Milloin Hakunila Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hakunila Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 713B (Hakunila) bussi?
Hakunila (Hakunila) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 713B bussi seuraavana päivänä: Vappu?
Linjan 713B bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Vappu. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 713B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 713B bussi pysäkki.
713B-bussi -aikataulu
713B-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 14:36
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:36 | Yksittäinen lähtö |
ti | 14:36 | Yksittäinen lähtö |
ke | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
to | 14:36 | Yksittäinen lähtö |
pe | 14:36 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 713B (asemalta Kuusimäentie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 713B (Hakunila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
713B -linjan bussi-maksu
HSL 713B (Hakunila) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
713B (HSL)
713B-bussin ensimmäinen pysäkki on Kuusimäentie ja viimeinen pysäkki on Kimokujan Koulu. 713B (Hakunila) kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Lisätietoa: 713B -linjalla on 24 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 20 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 713B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 713B-bussi-linjalle.
Linjojen 713B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 713B (Hakunila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 713B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 713B, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 719 - Nybygget-Hakunila/ Aikataulu
- 814 - Vuosaari(M)-Koukkusaarentie-Pohjoinen ostoskeskus/ Aikataulu
- 848 - Kamppi-Pasila-Viikki-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 631 - Tikkurila-Koivukylä-Korso-Kulomäki/ Aikataulu
- 723 - Koivukylän palvelulinja/ Aikataulu
- 987T - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpää/ Aikataulu
- 456A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 566 - Martinlaakso-Järvenperä-Espoon keskus/ Aikataulu
- 173 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 345N - Elielinaukio-Hämeenkylä-Rinnekoti/ Aikataulu
- 98 - Itäkeskus(M)-Marjaniemi-Rastila(M)/ Aikataulu
- 55 - Rautatientori-Koskela/ Aikataulu
- 121 - Kamppi-Olari/ Aikataulu
- 111 - Otaniemi-Tapiola (M)-Westend-Matinkylä (M)/ Aikataulu
- 201B - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 839 - Rapuojantie-Östersundom-Puroniitty/ Aikataulu
- 65 - Rautatientori-Käpylä-Veräjälaakso/ Aikataulu
- 195 - Nysvidja - Siuntio -Störsvik - Kela/ Aikataulu
- 116 - Tapiola-Pohjois-Tapiola/ Aikataulu
- 787B - Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu