901-linja
Hirsala
HSL
HSL 901 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
901-bussilla (Hirsala) on 29 pysäkkiä alkaen asemalta Bobäcks Skola ja päättyen asemalle Hirsala.
Valitse alta mikä tahansa 901-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hirsala (29 pysäkkiä)
Bobäcks Skola
Luomankuja
Granbodankuja
Rusthollintie
Ljusdalantie
Tinantie
Masala
Masalan Kirjasto
Sundetin Puistotie
Sundsberginraitti
Sundsbergintie
Sarvvikinportti
Inkilänportti
Ericsson
Vanha Kirkkotie
Vesimyllyntie
Norrbackantie
Tanskarla
Dansberget
Långvik
Karuby
Damsinrinne
Purolaakso
Purolaakso
Hirsalantie 770
Medvastö
Hirsalantie 905
Dåvits
Hirsala
901 UKK
Mihin aikaan 901 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 901 bussi -pysäkillä klo 07:24 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 901 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 901 bussi -pysäkillä klo 16:21 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 901 bussi saapuu?
Milloin Hirsala Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hirsala Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 901 (Hirsala) bussi?
Hirsala (Hirsala) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 901 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 901 bussi pysäkki.
901-bussi -aikataulu
901 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 07:24 - 16:21
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:24 - 16:21 | 86 - 200 |
ti | 07:24 - 16:21 | 86 - 200 |
ke | 07:24 - 16:21 | 86 - 200 |
to | 07:24 - 16:21 | 86 - 200 |
pe | 07:24 - 16:21 | 86 - 200 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 901 (asemalta Bobäcks Skola), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 901 (Hirsala) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
901 -linjan bussi-maksu
HSL 901 (Hirsala) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
901 (HSL)
901-bussin ensimmäinen pysäkki on Bobäcks Skola ja viimeinen pysäkki on Hirsala. 901 (Hirsala) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 901 -linjalla on 29 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 28 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 901-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 901-bussi-linjalle.
Linjojen 901 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 901 (Hirsala) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 901 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 901, Helsinki
901 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 125 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Nöykkiö-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 444T - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Pirttiranta-Riipilä/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu
- 972 - Korso-Alikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano/ Aikataulu
- 211E - Leppävaara-Kauklahti
- 913AK - Kuntakeskus-Västerby-Karskog-Störsvik-Kuntakeskus
- 111 - Otaniemi-Tapiola (M)-Westend-Matinkylä (M)/ Aikataulu
- 147 - Espoonlahti (M)-Laurinlahti-Soukka (M)-Ala-Soukka/ Aikataulu
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 211X - Leppävaara-Kirkkonummi-Siuntio
- 97N - Rautatient.-Puotila-Mellunmäki(M)-Kontula (Kotikonnuntie)/ Aikataulu
- 149 - Espoonlahden keskus-Kivenlahti/ Aikataulu
- 97V - Itäkeskus(M)-Puotila-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu
- 907 - Kirkkonummi-Veklahti-Lapinkylä-Veikkola/ Aikataulu
- 280 - Kamppi-Turunväylä-Veikkola-/ Aikataulu
- 813 - Vuosaari(M)-Merikorttikuja/ Aikataulu