קו 2
בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים שמואל הרופא ומסתיים בז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר (24 תחנות)
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
מרכז בריאות/יצחק רבין
ת. רכבת באר יעקב/דרך החיים
יהלום/ברקת
יהלום/ישפה
ספיר/חושן
אודם/חושן
ספיר/לשם
מרכז מסחרי/קרן היסוד
הרב קוק/קרן היסוד
אליהו/הרב קוק
שדרות יצחק שמיר/עמק
גיא/שדרות יצחק שמיר
שדות/עומר
שדות/עומר
שדרות יצחק שמיר/קציר
טיילת חתני פרס ישראל/נעומי שמר
הירדן/הערבה
ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/נחום
ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו האוטובוס 2, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ב׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ג׳ | 07:30 - 23:30 | 60 - 90 |
ד׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ה׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ו׳ | 05:50 - 14:45 | 25 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ בית חולים שמואל הרופא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
2 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 2 היא בית חולים שמואל הרופא והתחנה האחרונה היא ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר.
קו 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים