קו 29
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 29 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 29 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 86 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 29 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (86 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני
סחרוב
קניון חיפה/פלימן
קניון קסטרא/פלימן
ולנברג/סרני
שוויצר א
'שוויצר ב
שוויצר ג
שוויצר ד
שוויצר ה
שוויצר/ברנשטיין
ולנברג/פרויד
פרויד/סבידור
פרויד
חורב/פרויד
חורב/אידר
חורב/גבעת דאונס
ווטסון/חורב
ווטסון/סורוקה
סורוקה/שימקין
סורוקה/צבי בן יעקב
סורוקה/גרינברג
גרינברג/סורוקה
גרינברג א
גרינברג ב
אידר/גרינברג
אידר א'
אידר ב
אידר/שימקין
בית אבות כרמל/אידר
חורב/יאנוש קורצאק
מרכז חורב/פיקא
הנטקה א
הנטקה ב
הנטקה ג
בית כנסת רפורמי/הנטקה
הנטקה/יקינטון
יקינטון/גולדמן
יקינטון/אמנון ותמר
יקינטון/אמנון ותמר א
יקינטון/אמנון ותמר ב
יקינטון/אמנון ותמר ג
יקינטון/בלינטלטל
בליטנטל/סייפן
בית ספר איינשטיין/איינשטיין
איינשטיין א
איינשטיין ב
איינשטיין ג
איינשטיין ד
איינשטיין/זמנהוף
איינשטיין/גבעת דאונס
איינשטיין ה
איינשטיין ו
איינשטיין/יאנוש קורצאק
מרכז חורב/חורב
מאפו/חורב
בית חולים כרמל/רנ''ק
הרופא/סמולנסקין
הרופא ב
הרופא ד
הרופא/לינקולן
הרופא ה
הרופא/יוסף שכטר
הרופא ו
סמולנסקין/הרופא
מרכז חורב/סמולנסקין
מרכז חורב/חורב
פרויד/ויתקין
ולנברג/פרויד
ולנברג א
ולנברג/גאולי תימן
ולנברג/שוויצר
שוויצר א
'שוויצר ב
שוויצר ג
שוויצר ד
שוויצר ה
שוויצר/ברנשטיין
ולנברג/פרויד
וינשל/ולנברג
פלימן/ולנברג
קניון קסטרא/פלימן
מרכז הקונגרסים/פלימן
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 29
מתי מתחיל לפעול קו 29?
קו 29 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 29 מפסיק לעבוד?
קו 29 מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 29?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 29 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 29 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 29 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 29 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 29 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 29 של אגד (Egged) - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
לוח זמנים של קו 29
קו 29 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:15 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 21:00 | 20 - 25 |
ב׳ | 06:15 - 21:00 | 20 - 25 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 - 21:00 | 20 - 25 |
ה׳ | 06:15 - 21:00 | 20 - 25 |
ו׳ | 06:15 - 15:10 | 20 - 25 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל29 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 29 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 29
תעריף הנסיעה ב29 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
29 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 29 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 29 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 29. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 29.
מעקב אחר קו האוטובוס 29 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 29 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 29 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 29 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 137 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#