52 Lijn
Gare Centrale - Nalinnes - Gourdinne
TEC Charleroi
TEC Charleroi 52 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 52 (Charleroi Gare Centrale - Quai 16→Gourdinne Place) heeft in totaal 42 haltes. Het beginpunt is Charleroi Gare Centrale - Quai 16 en het eindpunt is Gourdinne Place.
Kies een van onderstaande bus 52 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Charleroi Gare Centrale - Quai 16→Gourdinne Place (42 haltes)
Charleroi Gare Centrale - Quai 16
Marcinelle Rue E. Charles
Marcinelle Centre
Marcinelle Rue De L'Ange
Marcinelle Dupuis
Marcinelle Rue Brisack
Marcinelle Marché Vespéral
Marcinelle Energie
Marcinelle Cayat Masson
Marcinelle Rue Ry Oursel
Marcinelle Place Des Haies
Marcinelle Cazier
Marcinelle Rue De L'Asie
Marcinelle Sart Saint-Nicolas
Marcinelle Rue du Sart
Marcinelle Champ De Course
Marcinelle La Bruyère
Marcinelle Sanatorium
Marcinelle 5ème Avenue
Nalinnes Chapeau du Curé
Nalinnes Grand Route
Nalinnes Ferme Thibaut
Nalinnes 4 Chemins
Nalinnes Rue du Pétria
Nalinnes Etang Des 6 Chemins
Nalinnes Warinaue
Nalinnes Rue D'Ham-Sur-Heure
Nalinnes Dépôt T.E.C.
Nalinnes Place du Centre
Nalinnes Habitation N° 56
Nalinnes Rue Tingremont
Nalinnes Pairain
Nalinnes Lavalle
Gourdinne Allée du Nord
Thy-Le-Chateau Baconval
Thy-Le-Chateau Hameau
Thy-Le-Chateau Rue De Namur
Thy-Le-Chateau Gare
Thy-Le-Chateau Chéniat
Thy-Le-Chateau Champ Bourdon
Gourdinne Brasserie
Gourdinne Place
52 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 52?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 52 om 05:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 52?
Op zondag, donderdag gaat de laatste bus 52 om 13:30..
Wanneer komt bus 52 aan?
Wanneer komt de Gare Centrale - Nalinnes - Gourdinne Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gare Centrale - Nalinnes - Gourdinne Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Charleroi's 52 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 52 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 52 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 52 bus station te bekijken.
Bus 52 dienstregeling
52 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:41 - 18:41
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:41 - 18:41 | 36 - 63 |
di. | 05:41 - 18:41 | 36 - 63 |
wo. | 05:41 - 18:41 | 60 - 63 |
do. | 10:00 - 13:30 | 90 - 120 |
vr. | 05:41 - 18:41 | 60 |
za. | 05:40 - 18:40 | 60 |
zo. | 10:00 - 13:30 | 90 - 120 |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 52 (van Charleroi Gare Centrale - Quai 16), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 52 (Charleroi Gare Centrale - Quai 16→Gourdinne Place) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
52 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 52 (Charleroi Gare Centrale - Quai 16→Gourdinne Place) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
52 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 52 bus-route is Charleroi Gare Centrale - Quai 16 en de laatste halte is Gourdinne Place. 52 (Charleroi Gare Centrale - Quai 16→Gourdinne Place) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 52 heeft 42 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 52 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 52 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 52 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 52 (Charleroi Gare Centrale - Quai 16→Gourdinne Place) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 52 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 52, in Belgique.
TEC Charleroi in Belgique
- 170 - Gare Centrale - Jamioulx - Ham-sur-Heure - Vésale/ Dienstregeling
- 85 - Jumet (Brulotte) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 156 - Châtelet - Velaine - Tamines - Châtelet - Gilly/ Dienstregeling
- 158 - Châtelet - Farciennes - Roselies - Charl (Palais)/ Dienstregeling
- 86 - Gosselies (Athénée) - Jumet (Gohyssart) - Centrale/ Dienstregeling
- 68 - Gare Centrale - Zoning Jumet - Gosselies/ Dienstregeling
- 3 - Montignies (Place)-Gare Centrale-Jamioulx (Prison)/ Dienstregeling
- 77 - Goutroux (Pairotte) - Montigny-le-Tilleul (Vésale)/ Dienstregeling
- 156A - Chimay - Momignies/ Dienstregeling
- 21 - Marcinelle (Hublinbu) - Charleroi Gare Centrale/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling
- 14 - Gare Centrale - Bouffioulx - Gilly (Gazomètre)/ Dienstregeling
- 70 - Montigny-le-Tilleul (Vésale) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- MIDO - City Docherie - Charleroi/ Dienstregeling
- MFON - Marché de Fontaine-l'Évêque (Spécial)/ Dienstregeling
- 35 - Gare Centrale - Farciennes (L'Ysle Marais)/ Dienstregeling
- 25 - Gare Centrale - Gilly (Soleilmont)/ Dienstregeling
- ABBA - Abbaye d'Aulne (Spécial)
- E109 - Express Momignies - Chimay - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 154 - Charl (Palais) - Roselies - Farciennes - Châtelet/ Dienstregeling