154 Lijn
Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb
TEC Charleroi
TEC Charleroi 154 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 154 (Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb) heeft in totaal 72 haltes. Het beginpunt is Charleroi Palais - Quai 1 en het eindpunt is Chatelineau Sncb.
Kies een van onderstaande bus 154 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb (72 haltes)
Charleroi Palais - Quai 1
Charleroi Monument
Charleroi Janson
Charleroi Casernes
Montignies-Sur-Sambre Rue Neuve
Montignies-Sur-Sambre Place Piret
Montignies-Sur-Sambre Paix
Montignies-Sur-Sambre Neuville Place
Montignies-Sur-Sambre Chet
Montignies-Sur-Sambre Stade Yernaux
Montignies-Sur-Sambre Grimard
Montignies-Sur-Sambre Foyer Montagnard
Montignies-Sur-Sambre Marie-Thérèse
Montignies-Sur-Sambre Duchère
Chatelineau Cora
Chatelineau Rue De Gilly
Chatelineau Sébastopol
Chatelineau Chant Des Oiseaux
Chatelineau Traversée
Chatelineau 6 Bras
Chatelineau Sncb
Chatelet Pont De Sambre
Chatelet Place De La Victoire
Chatelet Av. Vandervelde
Chatelet Tienne Robau
Chatelet Saint-Roch
Chatelet Athénée
Pont-De-Loup Rue De La Limite
Pont-De-Loup Café De La Poste
Pont-De-Loup Sainte-Face
Pont-De-Loup Rond Point
Pont-De-Loup Rue Des Monts
Pont-De-Loup Electrobat
Roselies Rue De Stembiez
Roselies Panama
Roselies Rue De La Praile
Roselies La Roseraie
Roselies Rue D'Aiseau
Roselies Rue Wauters
Roselies Rue Abbé Polart
Farciennes Cité Tergnée
Farciennes Ecluse
Farciennes Rue De La Sambre
Farciennes Monument
Farciennes Rue Amion
Farciennes L'Ysle Marais
Farciennes Place du Marais
Farciennes Chapelle
Farciennes Nouvelle Cité
Farciennes Bassin De Natation
Farciennes Rue Sainte-Anne
Farciennes Rue du Campinaire
Farciennes Ecole du Moulin
Farciennes Rue De Pironchamps
Farciennes Nouveau Monde
Farciennes Puits Des Aulniats
Farciennes Baty De La Sorcière
Farciennes Baty De La Sorcière
Farciennes Puits Des Aulniats
Farciennes Le Wainage
Farciennes Ecoles du Wainage
Farciennes Maternité
Pironchamps Rue Centrale
Pironchamps Rue du Bois
Chatelineau Pompe À Eau
Chatelineau Place Destrée
Chatelineau Petit Pont
Chatelineau Fosse N° 7
Chatelineau Place De Brouckère
Chatelineau Place De La Madeleine
Chatelineau 6 Bras
Chatelineau Sncb
154 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 154?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 154 om 05:13
Hoe laat vertrekt de laatste bus 154?
Op zondag, zaterdag gaat de laatste bus 154 om 20:20..
Wanneer komt bus 154 aan?
Wanneer komt de Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 154 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 154 bus station te bekijken.
Bus 154 dienstregeling
154 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:13 - 21:11
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:13 - 21:11 | 45 - 66 |
di. | 05:13 - 21:11 | 45 - 66 |
wo. | 05:13 - 21:11 | 38 - 71 |
do. | 05:13 - 21:11 | 45 - 66 |
vr. | 05:13 - 21:11 | 45 - 66 |
za. | 06:11 - 20:20 | 60 - 64 |
zo. | 06:14 - 20:20 | 60 |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 154 (van Charleroi Palais - Quai 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 154 (Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
154 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 154 (Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
154 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 154 bus-route is Charleroi Palais - Quai 1 en de laatste halte is Chatelineau Sncb. 154 (Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 154 heeft 72 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 86 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 154 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 154 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 154 Realtime bus Tracker
Volg lijn 154 (Charleroi Palais - Quai 1→Chatelineau Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 154 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 154, in Belgique.
154 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Charleroi in Belgique
- RBUS - Walcourt - Froidchapelle/ Dienstregeling
- 66 - Frasnes-lez-Gosselies - Rêves - Pont-à-Celles/ Dienstregeling
- 68 - Gare Centrale - Zoning Jumet - Gosselies/ Dienstregeling
- 75 - Goutroux (Pairotte) - Gozée - Thuillies/ Dienstregeling
- 132C - Walcourt - Froidchapelle - Chimay/ Dienstregeling
- 35 - Gare Centrale - Farciennes (L'Ysle Marais)/ Dienstregeling
- 85 - Jumet (Brulotte) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 25 - Gare Centrale - Gilly (Soleilmont)/ Dienstregeling
- M1AB - Anderlues - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 129 - Momignies Place - Mons/ Dienstregeling
- 19 - Gerpinnes - Nalinnes - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 18 - Jumet (Dépôt)-Gare Centrale-Châtelet (Chavepeyer)/ Dienstregeling
- 53 - Souvret (Forrière) - Charleroi (Palais)/ Dienstregeling
- 60 - Jumet (Madeleine)-Villers-Perwin (Trois Tilleuls)/ Dienstregeling
- 158 - Châtelet - Farciennes - Roselies - Charl (Palais)/ Dienstregeling
- 17 - Fleurus - Wanfercée-Baulet - Gilly - Châtelet/ Dienstregeling
- MFON - Marché de Fontaine-l'Évêque (Spécial)/ Dienstregeling
- V2 - Charleroi Gare Centrale - Abbaye d'Aulne/ Dienstregeling
- 52 - Gare Centrale - Nalinnes - Gourdinne/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling