68 Lijn
Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 68 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 68 (Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison) heeft in totaal 9 haltes. Het beginpunt is Seilles Gare Des Bus en het eindpunt is Seilles Prison.
Bus 68 vertrekt volgende week eens per dag om 13:40 en rijdt op: woensdag, zaterdag.
Kies een van onderstaande bus 68 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison (9 haltes)
Seilles Gare Des Bus
Seilles Rue De La Station
Seilles Atelier Tec
Seilles Tunnel Sncb
Seilles Nivoye
Seilles Reppe Chapelle
Seilles Rue du Géron
Seilles Prison
Seilles Prison
68 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 68?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 68 om 07:46
Hoe laat vertrekt de laatste bus 68?
Op woensdag gaat de laatste bus 68 om 13:40..
Wanneer komt bus 68 aan?
Wanneer komt de Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 68 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 68 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 68 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 68 bus station te bekijken.
Bus 68 dienstregeling
68 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 13:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 13:40 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 07:46 - 13:46 | 120 - 240 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 68 (van Seilles Gare Des Bus), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 68 (Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
68 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 68 (Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
68 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 68 bus-route is Seilles Gare Des Bus en de laatste halte is Seilles Prison. 68 (Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison) is operationeel op woensdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 68 heeft 9 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 6 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 68 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 68 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 68 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 68 (Seilles Gare Des Bus→Seilles Prison) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 68 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 68, in Belgique.
68 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 18/3 - Houffalize - Vielsalm/ Dienstregeling
- 5/5 - Maissin - Libin - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 11 - Manhay - Melreux/ Dienstregeling
- 163B1 - Bras - Wardin - Bastogne/ Dienstregeling
- 13/3 - La Roche - Warizy - La Roche/ Dienstregeling
- 84 - Marbehan - Habay - Arlon - Luxembourg/ Dienstregeling
- 92/2 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 11B - Proxibus de La Roche/ Dienstregeling
- 30 - Namur - Bois-de-Villers/ Dienstregeling
- 43/2 - Ciney - Mont-Gauthier/ Dienstregeling
- 57/2 - Chevetogne - Leignon/ Dienstregeling
- 134 - Wy - Amonines - Trinal - Rendeux/ Dienstregeling
- 242 - Luxembourg - Steinfort - Arlon/ Dienstregeling
- 77/1 - Circuit scolaire de Libramont (Wisbeley)/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 165C - Florenville - Bertrix/ Dienstregeling
- 53/2 - Saint-Hubert - Champlon - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 15/4 - Marche - Les Fourches - Marloie/ Dienstregeling
- 413 - Bastogne - Neufchâteau/ Dienstregeling