15/4
15/4 - Marloie Gare - Quai 1→Marloie Dépôt Tec Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Marloie Spar | 08:04 |
Marloie Maison Glatigny | 08:05 |
Marloie Chemin De Waha | 08:06 |
Waha Rue du Maquis | 08:07 |
Waha Route De Marloie | 08:07 |
Waha Eglise | 08:08 |
Waha Rue Saint-Denis 22 | 08:08 |
Waha Rue Saint-Denis 7 | 08:09 |
Hollogne Route De Waha | 08:09 |
Hollogne Rue De Bastogne | 08:10 |
Marche Rue De Luxembourg | 08:11 |
Marche Rue De La Campagnette | 08:11 |
Marche Gare | 08:12 |
Marche Carrefour Rue Nérette | 08:13 |
Marche Avenue De La Toison D'Or | 08:15 |
Marche Athénée | 08:17 |
Marche Pont N4 | 08:18 |
Marche Boulevard - Hôtel De Ville | 08:19 |
Marche Boulevard du Nord | 08:20 |
Marche Thier Des Corbeaux | 08:22 |
Marche Les Fourches Bas | 08:23 |
Marche Les Fourches Centre | 08:25 |
Marche Inst Des Pères Franciscains | 08:27 |
Marche Palais De Justice | 08:28 |
Marche Boulevard - Hôtel De Ville | 08:29 |
Marche Pont N4 | 08:31 |
Marche Athénée (Prim) | 08:34 |
Marche Pirire | 08:35 |
Marche Pirire | 08:36 |
Marloie MA Campagne | 08:37 |
Marloie Point du Jour | 08:37 |
Marloie Dépôt Tec | 08:39 |
Marloie Gare - Quai 2 | 08:40 |
Marloie Imp-Mionvaux | 08:42 |
Marloie Gare - Quai 1 | 08:03 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 15/4 (Marloie Gare - Quai 1→Marloie Dépôt Tec)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 15/4, Marloie Gare - Quai 1→Marloie Dépôt Tec, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Marloie Gare - Quai 1 station naar Marloie Dépôt Tec station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.