717 Lijn
Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 717 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 717 (Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale) heeft in totaal 51 haltes. Het beginpunt is Kelmis B.B.L. (Fischenich) en het eindpunt is Verviers Gare Centrale.
Bus 717 vertrekt volgende week eens per dag om 06:37 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 717 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale (51 haltes)
Kelmis B.B.L. (Fischenich)
Kelmis Heygraben
Kelmis Sportzentrum
Kelmis Coopérative
Kelmis Wolfsweg
Kelmis Brandenhövel
Moresnet Buschhausen Pont
Moresnet Rue du Pont 139
Moresnet Ecole Communale
Moresnet Village
Moresnet Viaduc
Moresnet Alenberg
Moresnet Heide
Montzen Eglise
Montzen Pont
Birken 79
Birken Carrefour
Birken Graetweg
Birken Jennesco
Birken Wind
Henri-Chapelle Maison-Blanche
Henri-Chapelle Hôtel Pacific
Henri-Chapelle Koulenberg
Henri-Chapelle Monument
Henri-Chapelle Rue D'Andrimont 40
Henri-Chapelle Chapelle De Croyou
Henri-Chapelle Hoeckelbach 378
Henri-Chapelle Chemin De Hoof
Henri-Chapelle Auweg
Henri-Chapelle Poncherelle
Henri-Chapelle Haut Vent
Elsaute Chapelle St-Job
Elsaute Eglise
Elsaute Rue du Père Nicolas Hardy
Henri-Chapelle Quatre Chemins
Henri-Chapelle Bois La Dame
Les Plenesses Rue du Progrès
Les Plenesses Rue Grondal
Les Plenesses Rue Abot
Les Plenesses Station
Les Plenesses Areva
Andrimont Chemin De Xhénorie
Andrimont Chemin De Wooz
Andrimont Eglise
Andrimont Hombiet
Andrimont Ottomont
Andrimont Rue De Verviers
Verviers Rue Des Fabriques
Verviers Rue De Hodimont
Verviers Harmonie
Verviers Gare Centrale
717 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 717?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 717 om 06:37
Hoe laat vertrekt de laatste bus 717?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 717 om 06:37..
Wanneer komt bus 717 aan?
Wanneer komt de Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 717 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 717 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 717 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 717 bus station te bekijken.
Bus 717 dienstregeling
717 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 06:37
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:37 | Enkel vertrek |
di. | 06:37 | Enkel vertrek |
wo. | 06:37 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:37 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 717 (van Kelmis B.B.L. (Fischenich)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 717 (Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
717 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 717 (Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
717 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 717 bus-route is Kelmis B.B.L. (Fischenich) en de laatste halte is Verviers Gare Centrale. 717 (Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 717 heeft 51 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 717 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 717 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 717 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 717 (Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 717 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 717, in Belgique.
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 238 - Charneux - Herve/ Dienstregeling
- 395 - Verviers - Malmedy - Reuland/ Dienstregeling
- 285 - Neuville - Hermalle - Ombret - Flône - Stockay/ Dienstregeling
- 695 - Bellevaux - Ligneuville - Stavelot/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 49 - Jemeppe (Centre) - Seraing (Athénée)/ Dienstregeling
- 185 - Chapon-Seraing - Verlaine - Stockay - Awirs -Flône/ Dienstregeling
- 134 - Liège - Herstal - Vottem - Liers - Glons/ Dienstregeling
- 701 - Renoupré - Harmonie - Ensival - Pepinster/ Dienstregeling
- 397 - Malmedy - Mont - Xhoffraix/ Dienstregeling
- 70 - St-Lambert - Rocourt - Liers - Slins/ Dienstregeling
- 93 - Esneux - Tavier - Warzée/ Dienstregeling
- 61 - St-Lambert - Tilleur/ Dienstregeling
- 144 - Huy - Burdinne - Hannêche/ Dienstregeling
- 95 - Plainevaux - Rotheux - Neuville/ Dienstregeling
- 795 - Baugnez - Lasnenville - Malmedy/ Dienstregeling
- 102 - Cit'Huy Bus (Service urbain)/ Dienstregeling
- 33 - Rép. Française - Chênée - Vaux/Fléron/Trooz/Péry/ Dienstregeling
- 705 - Stembert - Mangombroux-Harmonie-Ottomont-Andrimont/ Dienstregeling
- 405 - Cheneux - Meiz - Bernister - Burnenville/ Dienstregeling