717 - Welkenraedt Gare Sncb→Verviers Gare Centrale Schema
woensdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Vertrek #6
Vertrek #7
Welkenraedt Gare Sncb
08:30
10:05
12:05
13:05
14:05
16:05
17:05
Welkenraedt Eglise
08:31
10:06
12:06
13:06
14:06
16:06
17:06
Welkenraedt Rue Mermer
08:32
10:07
12:07
13:07
14:07
16:07
17:07
Welkenraedt Rue Des Châteaux
08:32
10:07
12:07
13:07
14:07
16:07
17:07
Welkenraedt Hospice
08:33
10:08
12:08
13:08
14:08
16:08
17:08
Welkenraedt Rue St-Paul
08:33
10:08
12:08
13:08
14:08
16:08
17:08
Welkenraedt La Bruyère
08:34
10:09
12:09
13:09
14:09
16:09
17:09
Welkenraedt Wilcourt Carrefour
08:35
10:10
12:10
13:10
14:10
16:10
17:10
Henri-Chapelle Ferme Brandt
08:37
10:12
12:12
13:12
14:12
16:12
17:12
Henri-Chapelle Route De Ruyff
08:38
10:13
12:13
13:13
14:13
16:13
17:13
Henri-Chapelle Monument
08:39
10:14
12:14
13:14
14:14
16:14
17:14
Henri-Chapelle Rue D'Andrimont 40
08:40
10:15
12:15
13:15
14:15
16:15
17:15
Henri-Chapelle Chapelle De Croyou
08:41
10:16
12:16
13:16
14:16
16:16
17:16
Henri-Chapelle Hoeckelbach 378
08:41
10:16
12:16
13:16
14:16
16:16
17:16
Henri-Chapelle Chemin De Hoof
08:42
10:17
12:17
13:17
14:17
16:17
17:17
Henri-Chapelle Auweg
08:43
10:18
12:18
13:18
14:18
16:18
17:18
Henri-Chapelle Poncherelle
08:44
10:19
12:19
13:19
14:19
16:19
17:19
Henri-Chapelle Haut Vent
08:44
10:19
12:19
13:19
14:19
16:19
17:19
Elsaute Chapelle St-Job
08:45
10:20
12:20
13:20
14:20
16:20
17:20
Elsaute Eglise
08:46
10:21
12:21
13:21
14:21
16:21
17:21
Elsaute Rue du Père Nicolas Hardy
08:47
10:22
12:22
13:22
14:22
16:23
17:22
Henri-Chapelle Quatre Chemins
08:48
10:23
12:23
13:23
14:23
16:24
17:23
Henri-Chapelle Bois La Dame
08:49
10:24
12:24
13:24
14:24
16:25
17:24
Les Plenesses Rue du Progrès
08:50
10:25
12:25
13:25
14:25
16:26
17:25
Les Plenesses Rue Grondal
08:50
10:25
12:25
13:25
14:25
16:26
17:25
Les Plenesses Rue Abot
08:51
10:26
12:26
13:26
14:26
16:27
17:26
Les Plenesses Station
08:52
10:27
12:27
13:27
14:27
16:28
17:27
Les Plenesses Areva
08:53
10:28
12:28
13:28
14:28
16:29
17:28
Andrimont Chemin De Xhénorie
08:54
10:29
12:29
13:29
14:29
16:30
17:29
Andrimont Chemin De Wooz
08:55
10:30
12:30
13:30
14:30
16:31
17:30
Andrimont Eglise
08:57
10:32
12:32
13:32
14:32
16:33
17:32
Andrimont Hombiet
08:59
10:34
12:34
13:34
14:34
16:35
17:34
Andrimont Ottomont
09:00
10:35
12:35
13:35
14:35
16:38
17:37
Andrimont Rue De Verviers
09:02
10:37
12:37
13:37
14:37
16:40
17:39
Verviers Rue Des Fabriques
09:04
10:39
12:39
13:39
14:39
16:41
17:40
Verviers Rue De Hodimont
09:05
10:40
12:40
13:40
14:40
16:43
17:42
Verviers Harmonie
09:06
10:41
12:41
13:41
14:41
16:45
17:44
Verviers Gare Centrale
09:07
10:42
12:42
13:42
14:42
16:46
17:45
zaterdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Welkenraedt Gare Sncb
08:15
10:05
12:05
14:05
16:05
Welkenraedt Eglise
08:16
10:06
12:06
14:06
16:06
Welkenraedt Rue Mermer
08:17
10:07
12:07
14:07
16:07
Welkenraedt Rue Des Châteaux
08:17
10:07
12:07
14:07
16:07
Welkenraedt Hospice
08:18
10:08
12:08
14:08
16:08
Welkenraedt Rue St-Paul
08:18
10:08
12:08
14:08
16:08
Welkenraedt La Bruyère
08:19
10:09
12:09
14:09
16:09
Welkenraedt Wilcourt Carrefour
08:20
10:10
12:10
14:10
16:10
Henri-Chapelle Ferme Brandt
08:22
10:12
12:12
14:12
16:12
Henri-Chapelle Route De Ruyff
08:23
10:13
12:13
14:13
16:13
Henri-Chapelle Monument
08:24
10:14
12:14
14:14
16:14
Henri-Chapelle Rue D'Andrimont 40
08:25
10:15
12:15
14:15
16:15
Henri-Chapelle Chapelle De Croyou
08:26
10:16
12:16
14:16
16:16
Henri-Chapelle Hoeckelbach 378
08:26
10:16
12:16
14:16
16:16
Henri-Chapelle Chemin De Hoof
08:27
10:17
12:17
14:17
16:17
Henri-Chapelle Auweg
08:28
10:18
12:18
14:18
16:18
Henri-Chapelle Poncherelle
08:29
10:19
12:19
14:19
16:19
Henri-Chapelle Haut Vent
08:29
10:19
12:19
14:19
16:19
Elsaute Chapelle St-Job
08:30
10:20
12:20
14:20
16:20
Elsaute Eglise
08:31
10:21
12:21
14:21
16:21
Elsaute Rue du Père Nicolas Hardy
08:32
10:22
12:22
14:22
16:22
Henri-Chapelle Quatre Chemins
08:33
10:23
12:23
14:23
16:23
Henri-Chapelle Bois La Dame
08:34
10:24
12:24
14:24
16:24
Andrimont Chemin De Xhénorie
08:36
10:26
12:26
14:26
16:26
Andrimont Chemin De Wooz
08:37
10:27
12:27
14:27
16:27
Andrimont Eglise
08:38
10:28
12:28
14:28
16:28
Andrimont Hombiet
08:40
10:30
12:30
14:30
16:30
Andrimont Ottomont
08:41
10:31
12:31
14:31
16:31
Andrimont Rue De Verviers
08:43
10:33
12:33
14:33
16:33
Verviers Rue Des Fabriques
08:45
10:35
12:35
14:35
16:35
Verviers Rue De Hodimont
08:46
10:36
12:36
14:36
16:36
Verviers Harmonie
08:47
10:37
12:37
14:37
16:37
Verviers Gare Centrale
08:48
10:38
12:38
14:38
16:38
Weekdagen Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Vertrek #6
Vertrek #7
Welkenraedt Gare Sncb
08:30
10:05
12:05
14:05
16:05
16:35
17:05
Welkenraedt Eglise
08:31
10:06
12:06
14:06
16:06
16:36
17:06
Welkenraedt Rue Mermer
08:32
10:07
12:07
14:07
16:07
16:37
17:07
Welkenraedt Rue Des Châteaux
08:32
10:07
12:07
14:07
16:07
16:37
17:07
Welkenraedt Hospice
08:33
10:08
12:08
14:08
16:08
16:38
17:08
Welkenraedt Rue St-Paul
08:33
10:08
12:08
14:08
16:08
16:38
17:08
Welkenraedt La Bruyère
08:34
10:09
12:09
14:09
16:09
16:39
17:09
Welkenraedt Wilcourt Carrefour
08:35
10:10
12:10
14:10
16:10
16:40
17:10
Henri-Chapelle Ferme Brandt
08:37
10:12
12:12
14:12
16:12
16:42
17:12
Henri-Chapelle Route De Ruyff
08:38
10:13
12:13
14:13
16:13
16:43
17:13
Henri-Chapelle Monument
08:39
10:14
12:14
14:14
16:14
16:44
17:14
Henri-Chapelle Rue D'Andrimont 40
08:40
10:15
12:15
14:15
16:15
16:45
17:15
Henri-Chapelle Chapelle De Croyou
08:41
10:16
12:16
14:16
16:16
16:46
17:16
Henri-Chapelle Hoeckelbach 378
08:41
10:16
12:16
14:16
16:16
16:46
17:16
Henri-Chapelle Chemin De Hoof
08:42
10:17
12:17
14:17
16:17
16:47
17:17
Henri-Chapelle Auweg
08:43
10:18
12:18
14:18
16:18
16:48
17:18
Henri-Chapelle Poncherelle
08:44
10:19
12:19
14:19
16:19
16:49
17:19
Henri-Chapelle Haut Vent
08:44
10:19
12:19
14:19
16:19
16:49
17:19
Elsaute Chapelle St-Job
08:45
10:20
12:20
14:20
16:20
16:50
17:20
Elsaute Eglise
08:46
10:21
12:21
14:21
16:21
16:51
17:21
Elsaute Rue du Père Nicolas Hardy
08:47
10:22
12:22
14:22
16:23
16:53
17:22
Henri-Chapelle Quatre Chemins
08:48
10:23
12:23
14:23
16:24
16:54
17:23
Henri-Chapelle Bois La Dame
08:49
10:24
12:24
14:24
16:25
16:55
17:24
Les Plenesses Rue du Progrès
08:50
10:25
12:25
14:25
16:26
16:56
17:25
Les Plenesses Rue Grondal
08:50
10:25
12:25
14:25
16:26
16:56
17:25
Les Plenesses Rue Abot
08:51
10:26
12:26
14:26
16:27
16:57
17:26
Les Plenesses Station
08:52
10:27
12:27
14:27
16:28
16:58
17:27
Les Plenesses Areva
08:53
10:28
12:28
14:28
16:29
16:59
17:28
Andrimont Chemin De Xhénorie
08:54
10:29
12:29
14:29
16:30
17:00
17:29
Andrimont Chemin De Wooz
08:55
10:30
12:30
14:30
16:31
17:01
17:30
Andrimont Eglise
08:57
10:32
12:32
14:32
16:33
17:03
17:32
Andrimont Hombiet
08:59
10:34
12:34
14:34
16:35
17:05
17:34
Andrimont Ottomont
09:00
10:35
12:35
14:35
16:38
17:08
17:37
Andrimont Rue De Verviers
09:02
10:37
12:37
14:37
16:40
17:10
17:39
Verviers Rue Des Fabriques
09:04
10:39
12:39
14:39
16:41
17:11
17:40
Verviers Rue De Hodimont
09:05
10:40
12:40
14:40
16:43
17:13
17:42
Verviers Harmonie
09:06
10:41
12:41
14:41
16:45
17:15
17:44
Verviers Gare Centrale
09:07
10:42
12:42
14:42
16:46
17:16
17:45
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 717 (Welkenraedt Gare Sncb→Verviers Gare Centrale)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 717, Welkenraedt Gare Sncb→Verviers Gare Centrale, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Welkenraedt Gare Sncb station naar Verviers Gare Centrale station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.