77 Lijn
Deinze - Latem - Gent - Lochristi - Beervelde
De Lijn
De Lijn 77 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 77 (Beervelde Tollekenswegel) heeft in totaal 71 haltes. Het beginpunt is Deinze Kerkhof en het eindpunt is Beervelde Tollekenswegel.
Kies een van onderstaande bus 77 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Beervelde Tollekenswegel (71 haltes)
Deinze Kerkhof
Deinze Gentpoortstraat
Deinze Gezellelaan
Deinze Station Perron 3
Astene Gampelaeredreef
Astene Dorp
Astene Pontstraat
Astene Edekestraat
Astene Oudestraat
Astene Beekstraat
Deurle De Vierschaar
Deurle Broekstraat
Sint-Martens-Latem Overmeerspark
Sint-Martens-Latem Twee Dreven
Sint-Martens-Latem De Kroon
Sint-Martens-Latem Paddenhoek
Sint-Martens-Latem Maenhoutstraat
Sint-Denijs-Westrem Rosdamstraat
Sint-Denijs-Westrem Grand Noble
Sint-Denijs-Westrem Drie Sleutels
Sint-Denijs-Westrem Dorp
Sint-Denijs-Westrem Soenenspark
Sint-Denijs-Westrem Rubenslaan
Gent Bovenhove
Sint-Denijs-Westrem P+R Flanders Expo
Gent M. Middelares - Maalte
Gent Maaltebruggestraat
Gent Sterre (Kortrijksesteenweg)
Gent Flamingostraat
Gent Tuinwijklaan
Gent Sint-Pietersstation Perron 16
Gent Parkplein
Gent Fortlaan
Gent Ledeganckstraat
Gent Heuvelpoort
Gent Terplatenbrug
Gent Leeuwstraat
Gent Muinklaan
Gent Vijfwindgatenstraat
Gent Zuid Perron 3
Gent Tweebruggenstraat
Gent Eendrachtstraat
Gent Dampoort A2
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat
Sint-Amandsberg Dienstencentrum
Sint-Amandsberg Grondwetlaan
Sint-Amandsberg Zavelput
Sint-Amandsberg Everstraat
Sint-Amandsberg Carelshof
Sint-Amandsberg Oudebareelstraat
Sint-Amandsberg P+R Oostakker
Sint-Amandsberg Achtenkouterstraat
Oostakker Teirlinckstraat
Oostakker Eisenhowerlaan
Lochristi Sparrenlaan
Lochristi Doornikstraat
Lochristi Lichtelarestraat
Lochristi Azalealaan
Lochristi Stationsstraat
Lochristi Schoolstraat
Lochristi Kerk
Lochristi Rustoord
Lochristi Sportcomplex Bosdreef
Lochristi Rozelaredreef
Lochristi Boskapellaan
Lochristi Ommegangstraat
Lochristi Tomboslaan
Beervelde Bastelare
Beervelde Station
Beervelde Bennesteeg
Beervelde Tollekenswegel
77 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 77?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 77 om 06:22
Hoe laat vertrekt de laatste bus 77?
Op zondag, maandag gaat de laatste bus 77 om 19:16..
Wanneer komt bus 77 aan?
Wanneer komt de Deinze - Latem - Gent - Lochristi - Beervelde Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Deinze - Latem - Gent - Lochristi - Beervelde Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 77 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 77 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 77 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 77 bus station te bekijken.
Bus 77 dienstregeling
77 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:22 - 19:24
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:30 - 19:16 | 54 - 61 |
di. | 06:22 - 19:24 | 26 - 67 |
wo. | 06:22 - 19:24 | 26 - 66 |
do. | 06:22 - 19:24 | 26 - 67 |
vr. | 06:22 - 19:24 | 26 - 67 |
za. | 06:42 - 19:25 | 57 - 65 |
zo. | 09:30 - 19:16 | 54 - 61 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 77 (van Deinze Kerkhof), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 77 (Beervelde Tollekenswegel) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
77 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 77 (Beervelde Tollekenswegel) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
77 (De Lijn)
De eerste stop van de 77 bus-route is Deinze Kerkhof en de laatste halte is Beervelde Tollekenswegel. 77 (Beervelde Tollekenswegel) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 77 heeft 71 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 89 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 77 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 77 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 77 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 77 (Beervelde Tollekenswegel) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 77 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 77, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 204 - Bilzen - Schoonbeek - Diepenbeek - Hasselt/ Dienstregeling
- 611 - Oostende - Nieuwpoort - Sint-Idesbald - Veurne/ Dienstregeling
- 31 - Aalst - Denderleeuw - Ninove/ Dienstregeling
- 22 - Sint-Truiden - Montenaken - Landen/ Dienstregeling
- 21 - Hasselt - Alken - Sint-Truiden - Landen/ Dienstregeling
- 265 - Gruitrode - Tongerlo - Kinrooi - Maaseik/ Dienstregeling
- 103 - Bilzen - Rijkhoven - Tongeren/ Dienstregeling
- 780 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat - Wijnegem/ Dienstregeling
- 684 - Marktbus Honsem - Kumtich - Tienen/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 242 - Brussel - Wemmel - Asse/ Dienstregeling
- 483 - Hoogstraten 't Spijker - Rijkevorsel - Oostmalle/ Dienstregeling
- 809 - Ieper - Hollebeke - Houthem - Komen/ Dienstregeling
- N1 - Hever - Haacht - Herent - Leuven - Kessel-Lo/ Dienstregeling
- 83 - Deinze - Kruishoutem - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 71 - Ieper-Kemmel-Mesen-Nieuwkerke-Loker-Poperinge/ Dienstregeling
- 48 - Gent Sint-Pieters-Merelbeke-Gavere-Meilegem/ Dienstregeling
- 3 - Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis/ Dienstregeling
- 671 - Zandvliet - Stabroek - Kalmthout/ Dienstregeling