809 Lijn
Ieper Hoekje
De Lijn
De Lijn 809 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 809 (Ieper Hoekje) heeft in totaal 29 haltes. Het beginpunt is Komen Sint-Annaplein en het eindpunt is Ieper Hoekje.
Bus 809 vertrekt volgende week eens per dag om 07:23 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 809 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ieper Hoekje (29 haltes)
Komen Sint-Annaplein
Komen Station
Komen Vijfwegen
Komen Linteweversstraat
Ten Brielen Kerk
Ten Brielen La Ferme
Ten Brielen Voorstraete
Zandvoorde Houthemstraat
Zandvoorde Schaprulle
Houthem Kortewilde
Houthem Oud Station Van Houthem
Houthem Dorp
Houthem Residentie MA Campagne
Houthem Ravenstraat
Hollebeke Dorp
Hollebeke Wielewaalstraat
Zillebeke Zwarteleenstraat
Zillebeke Hill 60
Zillebeke Wervikstraat
Zillebeke Dorp
Zillebeke Lindenboom
Ieper Kruiskalsijde
Ieper Hoveland
Ieper Vaubanstraat
Ieper Voetbalstadion
Ieper Oudstrijderslaan
Ieper Station Perron 1
Ieper Plumerlaan
Ieper Hoekje
809 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 809?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 809 om 07:23
Hoe laat vertrekt de laatste bus 809?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 809 om 07:23..
Wanneer komt bus 809 aan?
Wanneer komt de Ieper Hoekje Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ieper Hoekje Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 809 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 809 bus station te bekijken.
Bus 809 dienstregeling
809 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 07:23
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:23 | Enkel vertrek |
di. | 07:23 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 07:23 | Enkel vertrek |
vr. | 07:23 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 809 (van Komen Sint-Annaplein), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 809 (Ieper Hoekje) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
809 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 809 (Ieper Hoekje) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
809 (De Lijn)
De eerste stop van de 809 bus-route is Komen Sint-Annaplein en de laatste halte is Ieper Hoekje. 809 (Ieper Hoekje) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 809 heeft 29 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 57 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 809 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 809 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 809 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 809 (Ieper Hoekje) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 809 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 809, in Belgique.
809 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 814 - Deinze - Nazareth - Zevergem Pont Noord/ Dienstregeling
- 531 - Schoolbus Kraainem - Zaventem/ Dienstregeling
- 88 - Mechelen - Kapelle-op-den-Bos - Londerzeel/ Dienstregeling
- 436 - Gent Sint-Pieters - Merelbeke Flora - Kwenenbos/ Dienstregeling
- 510 - Mechelen - Heist-op-den-Berg - Westerlo - Geel/ Dienstregeling
- 521 - Kortenberg - Everberg - Heverlee/ Dienstregeling
- 16 - Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter/ Dienstregeling
- 1 - Mechelen Station - Centrum - Sint-Libertuskerk/ Dienstregeling
- 225 - Gentbrugge Groeningewijk - Melle Vogelhoek/ Dienstregeling
- 206 - Beverst - Eigenbilzen - Hees - Maastricht/ Dienstregeling
- 442 - Sint-Lenaarts - Wuustwezel - Kalmthout/ Dienstregeling
- 508 - Snelbus Aartselaar - Rumst - Mechelen/ Dienstregeling
- 520 - Schoolbus Linden - Kessel-Lo - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 551 - Schoolbus 2 Diest - Halen - Geetbets/ Dienstregeling
- 853 - Oostrozebeke - Ooigem - Waregem - Anzegem/ Dienstregeling
- 809 - Opglabbeek - Louwel - Bree/ Dienstregeling
- 50 - Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 209 - Massemen-Oordegem-Impe-Erpe Vijfhuizen-Aalst/ Dienstregeling
- 35 - Diest - Lummen - Heusden - Houthalen/ Dienstregeling
- 444 - Wuustwezel - Gooreind - Maria-Ter-Heide - Essen/ Dienstregeling