87 Lijn
Ronse/Renaix - Enghien/Edingen
TEC Hainaut
TEC Hainaut 87 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 87 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ronse/Renaix Station/Sncb) heeft in totaal 60 haltes. Het beginpunt is Bassilly Rue Des Ecoles en het eindpunt is Ronse/Renaix Station/Sncb.
Bus 87 vertrekt volgende week eens per dag om 06:51 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 87 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bassilly Rue Des Ecoles→Ronse/Renaix Station/Sncb (60 haltes)
Bassilly Rue Des Ecoles
Bassilly Place
Bassilly Ancienne Gare
Bassilly Bas Chemin
Bassilly Rue De Paris
Bassilly Diable De Wasmes
Bassilly Warissart
Hellebecq Point D' Arrêt
Bois-De-Lessines Rue du Bois
Bois-De-Lessines Petit Chemin
Bois-De-Lessines Rond Point
Bois-De-Lessines Petit Bruxelles
Ollignies Hameau D'En-Haut
Ollignies Ancienne Gare
Ollignies Place Communale
Ollignies Verte Louche
Ollignies Place du Jeu De Balle
Ollignies Le Pont
Lessines Carrières
Lessines Caillou Hubin
Lessines Cordant
Lessines Sncb
Lessines Sncb
Lessines Pont De Pierre
Lessines Tramasure
Lessines Rond Point
Lessines Rond Point
Lessines Rue De La Fraternité
Lessines Chemin Esquimbreucq
Lessines Pavillon
Ogy La Blanche
Ogy Parrain Maastricht
Ogy Rue Ponchau
Ogy Rue Dr Desénépart
Ogy Wastenne
Flobecq/Vloesberg Rue Lt Coton/Lt Cotonstraat
Flobecq/Vloesberg Marais/Moeras
Flobecq/Vloesberg Place/Markt
Flobecq/Vloesberg Briqueterie/Steenbakkerij
Wodecq La Planche
Wodecq Paradis
Ellezelles Chapelle De Paix
Ellezelles Pont
Ellezelles Place
Ellezelles Guinaumont
Ellezelles Rue Dr André
Ellezelles Ancienne Gare
Ellezelles Café Elza
Ellezelles Mont D'Ellezelles
Ellezelles 4 Vents
Ellezelles Breucq
Ronse/Renaix Schoonboekstraat
Ronse/Renaix Eksterstraat
Ronse/Renaix Industriepark/Parc Industriel
Ronse/Renaix Stijn Streuvel
Ronse/Renaix Linde/Tilleuls
Ronse/Renaix Hospitaal/Hôpital
Ronse/Renaix Canfijn
Ronse/Renaix Veemarkt/Marché Au Bétail
Ronse/Renaix Station/Sncb
87 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 87?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 87 om 06:51
Hoe laat vertrekt de laatste bus 87?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 87 om 06:51..
Wanneer komt bus 87 aan?
Wanneer komt de Ronse/Renaix - Enghien/Edingen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ronse/Renaix - Enghien/Edingen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Hainaut's 87 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 87 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 87 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 87 bus station te bekijken.
Bus 87 dienstregeling
87 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 06:51
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:51 | Enkel vertrek |
di. | 06:51 | Enkel vertrek |
wo. | 06:51 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:51 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 87 (van Bassilly Rue Des Ecoles), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 87 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ronse/Renaix Station/Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
87 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 87 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ronse/Renaix Station/Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
87 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 87 bus-route is Bassilly Rue Des Ecoles en de laatste halte is Ronse/Renaix Station/Sncb. 87 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ronse/Renaix Station/Sncb) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 87 heeft 60 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 65 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 87 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 87 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 87 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 87 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ronse/Renaix Station/Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 87 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 87, in Belgique.
87 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 87 - Ellezelles 4 Vents→Enghien/Edingen Gare/Station / Dienstregeling
- 87 - Ellezelles 4 Vents→Ronse/Renaix Station/Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ellezelles Ancienne Gare→Silly Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ellezelles Pont→Ronse/Renaix Station/Sncb / Dienstregeling
- 87 - Enghien/Edingen Gare/Station→Ellezelles 4 Vents / Dienstregeling
- 87 - Enghien/Edingen Gare/Station→Lessines Sncb / Dienstregeling
- 87 - Enghien/Edingen Gare/Station→Lessines Tramasure / Dienstregeling
- 87 - Enghien/Edingen Gare/Station→Ronse/Renaix Station/Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ghislenghien Zoning→Ronse/Renaix Station/Sncb / Dienstregeling
- 87 - Lessines Sncb→Bassilly Rue Des Ecoles / Dienstregeling
- 87 - Lessines Sncb→Enghien/Edingen Gare/Station / Dienstregeling
- 87 - Lessines Sncb→Ghislenghien Zoning / Dienstregeling
- 87 - Lessines Sncb→Ogy Parrain Maastricht / Dienstregeling
- 87 - Lessines Sncb→Ronse/Renaix Station/Sncb / Dienstregeling
- 87 - Lessines Sncb→Silly Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ogy Place→Lessines Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ogy Place→Silly Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ronse/Renaix Station/Sncb→Enghien/Edingen Gare/Station / Dienstregeling
- 87 - Ronse/Renaix Station/Sncb→Lessines Sncb / Dienstregeling
- 87 - Ronse/Renaix Station/Sncb→Silly Sncb / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 136 - Anderlues - La Louvière/ Dienstregeling
- 6 - Mons - Flénu - Mons/ Dienstregeling
- 38 - La Louvière - Trivières/ Dienstregeling
- 28 - Saint-Ghislain - Roisin/ Dienstregeling
- 16/ - Mons - Nimy/ Dienstregeling
- 37 - Houdeng - La Louvière Sud/ Dienstregeling
- M - Desserte de Mouscron/Moeskr. (SNCB -Chée Ballons)/ Dienstregeling
- 21 - Binche - Estinnes/ Dienstregeling
- 84 - Chapelle-Lez-Herlaimont Cité - La Louvière/ Dienstregeling
- 483 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 82 - Mons - Trazegnies/ Dienstregeling
- 19/ - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- BLQ - Proxibus Quévy/ Dienstregeling
- 107 - Jolimont - Ecaussinnes/ Dienstregeling
- E42 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 42 - Enghien/Edingen - Neufvilles/ Dienstregeling
- CITYR - Mons centre-ville/ Dienstregeling
- 167 - La Louvière - Luttre/ Dienstregeling
- 34/ - Mons - Binche/ Dienstregeling
- 3 - Mouscron/Moeskroen - Comines/Komen/ Dienstregeling