קו 993
ירושלים←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 993 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 993 (ירושלים←צפת) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
לוח הזמנים לקו 993 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:55. שעות הפעילות השבוע: כל יום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 993 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←צפת (25 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
ת.התרעננות/דור אלון מגל 6
מסעף קיבוץ קדרים לצפון
מחלף אליפלט
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 13
צה''ל 10
צה''ל 11
צה''ל 13
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 993
מתי מתחיל לפעול קו 993?
קו 993 מתחיל לפעול ב-01:00 בראשון
באיזו שעה קו 993 מפסיק לעבוד?
קו 993 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 993?
כדי לראות מתי קו ירושלים←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 993 (ירושלים←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←צפת (ירושלים←צפת) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 993 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 993 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 993 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 993 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 993
קו 993 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 22:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 - 22:55 | 245 |
ב׳ | 22:55 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 22:55 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 22:55 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 12:45 - 22:55 | 120 - 250 |
ו׳ | 09:00 - 13:00 | 120 |
ש׳ | 22:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל993 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 993 (ירושלים←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 993
תעריף הנסיעה ב993 (ירושלים←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
993 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 993 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 993 (ירושלים←צפת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 993. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 993.
מעקב אחר קו האוטובוס 993 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 993 (ירושלים←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 993 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 993 ב-ישראל
993 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 994 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->יצחק שמיר/הרב דב הכהן קוק-עפולה-2#/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים<->נווה זיו מרכז-נווה זיו-2ב
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#כרמיאל ↔ יעד/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#כרמיאל ↔ מכמנים/ לוח זמנים