Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Ülase 12: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ülase 12 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ülase 12 jõudmiseks on:

  • Ülase on 173 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Taksopark on 355 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ülase 12 juures?

Need Buss liinid peatuvad Ülase 12 juures: 111, 32, 42, 48.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ülase 12 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Ülase 12? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ülase 12 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ülase 12 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ülase 12 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ülase; Taksopark.

Sihtpunkti Ülase 12 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 111, 32, 42, 48

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ülase 12.

Muudame sihtpunkti Ülase 12 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ülase 12, Tallinn
Lihtsam saada Ülase 12 kasutades app!