Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Ülgase Küla: Buss?

Ülgase Küla kaart

Suunajuhised asukohta Ülgase Küla, Jõelähtme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Ülgase Küla lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Ülgase Küla juures?

    Need Buss liinid peatuvad Ülgase Küla juures: 210.

    Rohkem andmeid
Ülgase Küla kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Ülgase Küla linnas Jõelähtme

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõelähtme, Eesti sihtpunkti Ülgase Küla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ülgase Küla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ülgase Küla jõudmiseks.

Sihtpunkti Ülgase Küla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 210

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ülgase Küla.

Muudame sihtpunkti Ülgase Küla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõelähtme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ülgase Küla, Jõelähtme
Lihtsam saada Ülgase Küla kasutades app!