Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta ABB Johvi: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti ABB Johvi jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti ABB Johvi jõudmiseks on:

    • Postkontor on 388 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad ABB Johvi juures?

    Need Buss liinid peatuvad ABB Johvi juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta ABB Johvi linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti ABB Johvi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti ABB Johvi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti ABB Johvi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile ABB Johvi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Postkontor.

Sihtpunkti ABB Johvi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast ABB Johvi.

Muudame sihtpunkti ABB Johvi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

ABB Johvi, Jõhvi
Lihtsam saada ABB Johvi kasutades app!