Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Puka asukohta Aakre: Buss või Raudtee?

Vaata Aakre, Puka, kaardil

Suunajuhised asukohta Aakre, Puka, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Aakre lähedusest

Buss peatused Aakre läheduses Puka linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Aakre Asula 5 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Aakre linnas Puka

Liini Nimi Suund
25B Valga - Keeni - Puka - Elva
25E Puka-Aakre-Komsi-Otepää
25G Otepää-Puka
25H Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga
25I Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga
25J Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga
25K Valga - Keeni - Puka - Rõngu - Palupera - Elva
25P Valga - Puka - Rõngu - Palupera - Elva
25R Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga
25T Elva - Palupera - Rõngu - Puka
438 Tartu - Nõo - Arbimäe - Elva - Rõngu - (Puka)
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aakre jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Aakre jõudmiseks on:

  • Aakre Asula on 319 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Aakre juures?

  Need Buss liinid peatuvad Aakre juures: 25K, 25L, 438.

  Rohkem andmeid

Vaata Aakre, Puka, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Aakre linnas Puka

Tahad teada, kuidas saada linnas Puka, Eesti sihtpunkti Aakre? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aakre pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aakre jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aakre lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Aakre Asula.

Sihtpunkti Aakre jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25K, 25L, 438

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aakre.

Muudame sihtpunkti Aakre sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aakre, Puka
Aakre, Puka Aakre on küla Tartu maakonnas Elva vallas Purtsi jõe keskjooksul. Lääne poole jääb Pühaste, lõuna poole Rebaste, ida poole Pedaste. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Valga maakonda Puka valda. Kivirehe ja Matu küla asusid Aakre küla territooriumil. Seisuga 1. jaanuar 2006 elas külas 322 inimest. Vooluveekogudest on külas veel Vennaru peakraav. Külas asub Aakre mõisakompleks. Andmed haridustegevuse kohta Aakre külas pärinevad 1731. aastast. Aastatel 1920–1973 tegutses Aakre mõisahoones Aakre algkool. 1934. aastal ehitati mõisa peahoone Arnold Matteuse projekti järgi koolimajaks ümber. Kui algkool 1973. aastal suleti, tegutses samas mõnda aega Aakre Eriinternaatkool. Pärast 1988. aasta kapitaalremonit tegutseb majas taas Aakre Lasteaed-Algkool. Kooli juures on park. Aakre lähedal Põdraoja kaldal asus Ojaveere suvila, kus 1925. aasta suvel puhkas A. H. Tammsaare. 10. septembril 1933 avati Aakre rahvamajas Vabadussõja mälestustahvel, mis eemaldati või lõhuti 1947. aastal. Aakre pargis asub Teises maailmasõjas hukkunute ühishaud ja mälestusmärk. Nõukogude ajal tegutses Aakres Aakre kolhoos, 1976. aastast oli seal Vambola-nimelise kolhoosi keskus. Külas on raamatukogu endises klubi-kontori ruumides. Tegutseb rahvamaja, mille juures on küla võrkpalliplats. Külas on katlamaja, puurkaev, biopuhasti ja paistiik. Helmi-Aakre liivamaardla kuulub riikliku tähtsusega kruusa-liiva varude hulka. Aakres asub AS Bacula moositsehh, puidufirma AS Kiilung ning mitu põllumajandusega tegelevat ettevõtet.

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Aakre linnas Puka

Lihtsam saada Aakre kasutades app!