Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Puka asukohta Aakre: buss?

Vaata Aakre, Puka, kaardil

Suunajuhised asukohta Aakre, Puka, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Aakre lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Aakre?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Aakre läheduses Puka linnas

 • Aakre Asula,5 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Aakre linnas Puka

 • 25B,Valga - Keeni - Puka - Elva,
 • 25E,Puka-Aakre-Komsi-Otepää,
 • 25G,Otepää-Puka,
 • 25H,Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga,
 • 25I,Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga,
 • 25J,Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga,
 • 25K,Valga - Keeni - Puka - Rõngu - Palupera - Elva,
 • 25P,Valga - Puka - Rõngu - Palupera - Elva,
 • 25R,Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga,
 • 25T,Elva - Palupera - Rõngu - Puka,
 • 438,Tartu - Nõo - Arbimäe - Elva - Rõngu - (Puka),
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aakre jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Aakre jõudmiseks on:

  • Aakre Asula on 319 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Aakre juures?

  Need buss liinid peatuvad Aakre juures: 25K, 25L, 438

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Aakre linnas Puka?

  Lähim buss peatus Aakre Puka on Aakre Asula. 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Aakre, Puka, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Puka.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Aakre linnas Puka

Tahad teada, kuidas saada linnas Puka, Eesti sihtpunkti Aakre? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aakre pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aakre jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aakre lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Aakre Asula.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aakre.

Muudame sihtpunkti Aakre sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Aakre Aadress: Undi tee tänav, Puka

Aakre, Puka
Aakre, PukaAakre on küla Tartu maakonnas Elva vallas Purtsi jõe keskjooksul. Lääne poole jääb Pühaste, lõuna poole Rebaste, ida poole Pedaste.Enne 2017. aasta Eesti omavalitsuste haldusreformi kuulus Aakre küla Valga maakonda Puka valda.1919. aasta maareformi tulemusel jagati 1920. aastate alguses Aakre mõisa maad kruntideks ja moodustati asundus. Pärast Teist maailmasõda jagunes asundus omakorda väiksemateks küladeks, Aakre mõisa keskus jäi Kivirehe külla. Uuesti moodustati Aakre küla 1977. aastal, kui liideti järgmised külad: Kanaküla, Kivirehe, Matu, Tuuse, Undi (1839 Undi karjamõis, sks Carlsberg), Veere, Väljaotsa ja Ägli.Nõukogude ajal tegutses Aakres Aakre kolhoos, 1976. aastast oli seal Vambola-nimelise kolhoosi keskus. Aakre lähedal Põdraoja kaldal asus Ojaveere suvila, kus 1925. aasta suvel puhkas A. H. Tammsaare. Vooluveekogudest on külas veel Vennaru peakraav. Helmi-Aakre liivamaardla kuulub riikliku tähtsusega kruusa-liiva varude hulka. Endise klubi-kontori ruumides tegutseb Aakre raamatukogu. Tegutseb ka Aakre rahvamaja, mille juures on küla võrkpalliplats. 10. septembril 1933 avati Aakre rahvamajas Vabadussõja mälestustahvel, mis eemaldati või lõhuti 1947. aastal. Aakre pargis asub Teises maailmasõjas hukkunute ühishaud ja mälestusmärk. Külas on katlamaja, puurkaev, biopuhasti ja paistiik. Aakres asub AS Bacula moositsehh, puidufirma AS Kiilung ning mitu põllumajandusettevõtet.

Liigu linnas Puka ühistranspordiga!

Linnas Puka reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Puka ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Puka ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Puka või kuidas maksta ühistranspordi eest Puka? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Puka ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Puka koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Puka omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Aakre linnas Puka

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Aakre linnas Puka

Lihtsamad juhiseid asukohta Aakre äpis ...