Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Puka asukohta Aakre: Buss?

Aakre kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Aakre, Puka, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Aakre lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Aakre?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aakre jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Aakre jõudmiseks on:

  • Aakre Asula on 451 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Aakre juures?

  Need Buss liinid peatuvad Aakre juures: 25, 369, 438, 440.

  Rohkem andmeid
Aakre kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Aakre linnas Puka

Tahad teada, kuidas saada linnas Puka, Eesti sihtpunkti Aakre? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aakre pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aakre jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aakre lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Aakre Asula.

Sihtpunkti Aakre jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 369, 438, 440

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aakre.

Muudame sihtpunkti Aakre sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aakre, Puka
Aakre, Puka Aakre on küla Tartu maakonnas Elva vallas Purtsi jõe keskjooksul. Lääne poole jääb Pühaste, lõuna poole Rebaste, ida poole Pedaste. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Valga maakonda Puka valda. Kivirehe ja Matu küla asusid Aakre küla territooriumil. Seisuga 1. jaanuar 2006 elas külas 322 inimest. Vooluveekogudest on külas veel Vennaru peakraav. Külas asub Aakre mõisakompleks. 1731. aastast pärinevad andmed haridustegevuse kohta Aakre külas. Aastatel 1920–1973 tegutses mõisahoones Aakre algkool, seejärel Aakre Eriinternaatkool, Pärast 1988. aasta remonti Aakre Lasteaed-Algkool. Aakre lähedal Põdraoja kaldal asus Ojaveere suvila, kus 1925. aasta suvel puhkas A. H. Tammsaare. 10. septembril 1933 avati Aakre rahvamajas Vabadussõja mälestustahvel, mis eemaldati või lõhuti 1947. aastal. Aakre pargis asub Teises maailmasõjas hukkunute ühishaud ja mälestusmärk. Nõukogude ajal tegutses Aakres Aakre kolhoos, 1976. aastast oli seal Vambola-nimelise kolhoosi keskus. Aakre mõisa endises härrastemajas töötab algkool-lasteaed, kus õppis 2006. aastal 35 õpilast. Kool kolis hoonesse 1920. aastal, 1934 ehitati see ümber Arnold Matteuse projekti järgi. Kooli juures on park. Külas on raamatukogu endises klubi-kontori ruumides. Tegutseb rahvamaja, mille juures on küla võrkpalliplats. Külas on katlamaja, puurkaev, biopuhasti ja paistiik. Helmi-Aakre liivamaardla kuulub riikliku tähtsusega kruusa-liiva varude hulka. Aakres asub AS Bacula moositsehh, puidufirma AS Kiilung ning mitu põllumajandusega tegelevat ettevõtet.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Aakre jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Aakre kasutades app!