Kuidas saada linnas Ahja asukohta Ahja Mõis: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ahja Mõis jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ahja Mõis jõudmiseks on:

  • Ahja on 320 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Alevi on 1126 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ahja Mõis juures?

Need Buss liinid peatuvad Ahja Mõis juures: 290, 95.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ahja Mõis linnas Ahja

Tahad teada, kuidas saada linnas Ahja, Eesti sihtpunkti Ahja Mõis? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ahja Mõis pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ahja Mõis jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ahja Mõis lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ahja; Alevi.

Sihtpunkti Ahja Mõis jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 290, 95.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ahja Mõis.

Muudame sihtpunkti Ahja Mõis sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ahja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ahja Mõis, Ahja
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Ahja Mõis kasutades app!