Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Andineeme: Buss?

Suunajuhised asukohta Andineeme, Kuusalu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Andineeme lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Andineeme?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Andineeme juures?

    Need Buss liinid peatuvad Andineeme juures: 152, 154.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Andineeme linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Andineeme? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Andineeme pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Andineeme jõudmiseks.

Sihtpunkti Andineeme jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 152, 154

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Andineeme.

Muudame sihtpunkti Andineeme sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Andineeme, Kuusalu
Andineeme, Kuusalu Andineeme on küla Harju maakonnas Kuusalu vallas, põhja pool Loo jõe suuet. 2013. aasta juulis oli küla pindala 333,90 ha, elanike arv 20 ja külavanem Mart Almers.Andineemel asub liivarannaga suvitus- ja puhkekoht (kunagine puhkebaas), samuti Nõukogude piirivalve aegne helgiheitja hoone. Küla jääb Lahemaa rahvuspargi lääneserva. Andineeme elanikest üks tuntumaid on näitleja Mari Lill.
Lihtsam saada Andineeme kasutades app!