Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Andineeme: buss?

Suunajuhised asukohta Andineeme, Kuusalu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Andineeme lähedusest

  • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Andineeme?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused
  • Millised buss liinid peatuvad Andineeme juures?

    Need buss liinid peatuvad Andineeme juures: 152, 154.

Ühistransport sihtkohta Andineeme linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Andineeme? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Andineeme pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Andineeme jõudmiseks.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Andineeme.

Muudame sihtpunkti Andineeme sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: Kuusalu, Eesti

Andineeme, Kuusalu
Andineeme, KuusaluAndineeme on küla Harju maakonnas Kuusalu vallas, põhja pool Loo jõe suuet. 2013. aasta juulis oli küla pindala 333,90 ha, elanike arv 20 ja külavanem Mart Almers.Andineemel asub liivarannaga suvitus- ja puhkekoht (kunagine puhkebaas), samuti Nõukogude piirivalve aegne helgiheitja hoone. Küla jääb Lahemaa rahvuspargi lääneserva. Andineeme elanikest üks tuntumaid on näitleja Mari Lill.

Liigu linnas Kuusalu ühistranspordiga!

Linnas Kuusalu reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Kuusalu ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Kuusalu ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Kuusalu või kuidas maksta ühistranspordi eest Kuusalu? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Kuusalu ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Kuusalu koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Kuusalu omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Lihtsamad juhiseid asukohta Andineeme äpis ...