Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kiili asukohta Arusta: Buss?

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Arusta?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss liinid peatusesse Arusta linnas Kiili

Liini NimiSuund
Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Arusta juures?

    Need Buss liinid peatuvad Arusta juures:116

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Arusta linnas Kiili

Tahad teada, kuidas saada linnas Kiili, Eesti sihtpunkti Arusta? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Arusta pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Arusta jõudmiseks.

Buss:116

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Arusta.

Muudame sihtpunkti Arusta sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kiili, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Arusta, Kiili

Moovit

1.19M+ arvustust
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lihtsamad juhiseid asukohta Arusta äpis ...