Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kiili asukohta Kiili kelgumägi: Buss?

Suunajuhised asukohta Kiili kelgumägi, Kiili, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kiili kelgumägi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kiili kelgumägi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kiili kelgumägi juures: 116, 116B, 164.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kiili kelgumägi linnas Kiili

Tahad teada, kuidas saada linnas Kiili, Eesti sihtpunkti Kiili kelgumägi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiili kelgumägi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiili kelgumägi jõudmiseks.

Sihtpunkti Kiili kelgumägi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 116, 116B, 164

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiili kelgumägi.

Muudame sihtpunkti Kiili kelgumägi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kiili, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiili kelgumägi, Kiili
Lihtsam saada Kiili kelgumägi kasutades app!