Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Autotarve: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Autotarve jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Autotarve jõudmiseks on:

  • Virve on 365 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Risti on 453 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Autotarve juures?

Need Buss liinid peatuvad Autotarve juures: 18, 32, 45, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Autotarve linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Autotarve? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Autotarve pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Autotarve jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Autotarve lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Virve; Risti.

Sihtpunkti Autotarve jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 18, 32, 45, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Autotarve.

Muudame sihtpunkti Autotarve sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Autotarve, Tallinn
Lihtsam saada Autotarve kasutades app!