Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Danija: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Danija jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Danija jõudmiseks on:

  • Lilleküla on 239 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Endla on 421 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lilleküla Jaam on 485 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Danija juures?

Need Buss liinid peatuvad Danija juures: 108, 127, 16, 21B, 48.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Danija linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Danija? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Danija pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Danija jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Danija lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lilleküla; Endla; Lilleküla Jaam.

Sihtpunkti Danija jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 127, 16, 21B, 48

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Danija.

Muudame sihtpunkti Danija sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Danija, Tallinn
Lihtsam saada Danija kasutades app!