Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Duty Free: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Duty Free jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Duty Free jõudmiseks on:

  • Peetri Plats on 931 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Puskini 22 on 1086 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Duty Free juures?

  Need Buss liinid peatuvad Duty Free juures: 746, 805, 866, 904.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Duty Free linnas Eesti

Tahad teada, kuidas saada linnas Eesti, Eesti sihtpunkti Duty Free? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Duty Free pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Duty Free jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Duty Free lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Peetri Plats; Puskini 22.

Sihtpunkti Duty Free jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 746, 805, 866, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Duty Free.

Muudame sihtpunkti Duty Free sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Duty Free
Lihtsam saada Duty Free kasutades app!