Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ülenurme asukohta Eesti Lennuakadeemia: Buss?

Suunajuhised asukohta Eesti Lennuakadeemia, Ülenurme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Eesti Lennuakadeemia lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmiseks on:

  • Küla on 182 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lennujaam on 407 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Eesti Lennuakadeemia juures?

  Need Buss liinid peatuvad Eesti Lennuakadeemia juures: 307, 326.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Eesti Lennuakadeemia linnas Ülenurme

Tahad teada, kuidas saada linnas Ülenurme, Eesti sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Eesti Lennuakadeemia lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Küla; Lennujaam.

Sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 307, 326

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Eesti Lennuakadeemia.

Muudame sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ülenurme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Eesti Lennuakadeemia, Ülenurme
Eesti Lennuakadeemia, Ülenurme Eesti Lennuakadeemia (ELA; inglise keeles Estonian Aviation Academy) on riiklik rakenduskõrgkool, kus koolitatakse spetsialiste Eesti lennundusettevõtetele. Kool asutati 1993. aastal ning nimetati Tartu Lennukolledžist ümber Eesti Lennuakadeemiaks aastal 2008. Akadeemia tegutseb Tartumaal, Kambja vallas, Reola külas. Pikka aega kasutas Lennuakadeemia Eesti Maaülikooli, Tartu lennujaama ja Tartu Ülikooli õpperuume ja laboreid. 2011. aastal sai kool lõpuks päris oma maja. Lennuakadeemia kasutab ka peale oma hoone saamist Tartu Ülikooli, Eesti Maaülikooli ja Tartu lennujaama õpperuume ja laboreid. Tiivikukujuline õppehoone asub Tartu lennujaama lennuraja ning Ülenurme lennujaamahoone lähedal, aadressil Lennu 40. Hoone pälvis 2011. aastal konkursi "Aasta tegu Eesti lennunduses" rändauhinna "Kotkas". Enam kui 4000 ruutmeetri suuruses hoones on ruumi 340 üliõpilasele ning 60 õppe- ja teadustöötajale, ehituseks eraldasid Eesti riik ja Euroopa Regionaalarengu Fond 4,35 miljonit eurot.Akadeemia rektor oli alates 2009. aastast Jaan Tamm. Aastal 2014 sai Eesti Lennuakadeemia rektoriks Jaanus Jakimenko. 2011. ja 2012. aasta seisuga õpetatakse Eesti Lennuakadeemias viit eriala: lennuliiklusteenindust, lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamist, õhusõiduki juhtimist, lennundusettevõtte juhtimist ning õhusõiduki ehitust ja hooldust. 2011. aastal oli populaarseim eriala lennundus ettevõtte käitamine, kuhu esitati 9,1 avaldust ühele kohale. Aastal 2013 oli kõige populaarsem eriala õhusõiduki juhtimine, kuhu esitati 16,4 avaldust kohale. Tartu Kultuurkapitali juurde asutati 2006. aastal Tartu Lennukolledži Fond, mis nüüdseks kannab nime Eesti Lennuakadeemia Fond. ELA Fondi alla kuulub viis stipendiumifondi, mis annavad välja stipendiumeid ELA tudengitele.
Lihtsam saada Eesti Lennuakadeemia kasutades app!