Kuidas saada linnas Ülenurme asukohta Eesti Lennuakadeemia: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Eesti Lennuakadeemia, Ülenurme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Eesti Lennuakadeemia lähedusest - Buss: 307, 326.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmiseks on:

  • Lennujaam on 407 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Küla on 762 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Eesti Lennuakadeemia juures?

Need Buss liinid peatuvad Eesti Lennuakadeemia juures: 307, 326.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Eesti Lennuakadeemia linnas Ülenurme

Otsid suunajuhiseid asukohta Eesti Lennuakadeemia linnas Ülenurme, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Eesti Lennuakadeemia - Buss: 307, 326.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Lennujaam; Küla.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Eesti Lennuakadeemia kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Eesti Lennuakadeemia, Ülenurme
Eesti Lennuakadeemia, Ülenurme Eesti Lennuakadeemia (ELA; inglise keeles Estonian Aviation Academy) on riiklik rakenduskõrgkool, kus koolitatakse spetsialiste Eesti lennundusettevõtetele. Kool asutati 1993. aastal ning nimetati Tartu Lennukolledžist ümber Eesti Lennuakadeemiaks aastal 2008. Akadeemia tegutseb Tartumaal, Kambja vallas, Reola külas. Pikka aega kasutas Lennuakadeemia Eesti Maaülikooli, Tartu lennujaama ja Tartu Ülikooli õpperuume ja laboreid. 2011. aastal sai kool lõpuks päris oma maja. Lennuakadeemia kasutab ka peale oma hoone saamist Tartu Ülikooli, Eesti Maaülikooli ja Tartu lennujaama õpperuume ja laboreid. Tiivikukujuline õppehoone asub Tartu lennujaama lennuraja ning Ülenurme lennujaamahoone lähedal, aadressil Lennu 40. Hoone pälvis 2011. aastal konkursi "Aasta tegu Eesti lennunduses" rändauhinna "Kotkas". Enam kui 4000 ruutmeetri suuruses hoones on ruumi 340 üliõpilasele ning 60 õppe- ja teadustöötajale, ehituseks eraldasid Eesti riik ja Euroopa Regionaalarengu Fond 4,35 miljonit eurot.Akadeemia rektor oli alates 2009. aastast Jaan Tamm. Aastal 2014 sai Eesti Lennuakadeemia rektoriks Jaanus Jakimenko. 2011. ja 2012. aasta seisuga õpetatakse Eesti Lennuakadeemias viit eriala: lennuliiklusteenindust, lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamist, õhusõiduki juhtimist, lennundusettevõtte juhtimist ning õhusõiduki ehitust ja hooldust. 2011. aastal oli populaarseim eriala lennundus ettevõtte käitamine, kuhu esitati 9,1 avaldust ühele kohale. Aastal 2013 oli kõige populaarsem eriala õhusõiduki juhtimine, kuhu esitati 16,4 avaldust kohale. Tartu Kultuurkapitali juurde asutati 2006. aastal Tartu Lennukolledži Fond, mis nüüdseks kannab nime Eesti Lennuakadeemia Fond. ELA Fondi alla kuulub viis stipendiumifondi, mis annavad välja stipendiumeid ELA tudengitele.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Eesti Lennuakadeemia kasutades app!