Kuidas saada linnas Türi asukohta Ehituskeskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ehituskeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ehituskeskus jõudmiseks on:

  • Pärna on 265 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Türi on 329 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ehituskeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Ehituskeskus juures: 170, 179, 368.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ehituskeskus linnas Türi

Tahad teada, kuidas saada linnas Türi, Eesti sihtpunkti Ehituskeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ehituskeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ehituskeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ehituskeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärna; Türi.

Sihtpunkti Ehituskeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 170, 179, 368.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ehituskeskus.

Muudame sihtpunkti Ehituskeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Türi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ehituskeskus, Türi
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Ehituskeskus kasutades app!