Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Elisa HQ: Buss, Köisraudtee või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Elisa HQ jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Elisa HQ jõudmiseks on:

  • Linnu Tee on 153 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vilja on 374 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Elisa HQ juures?

Need Buss liinid peatuvad Elisa HQ juures: 24, 24A.

Millised Köisraudtee liinid peatuvad Elisa HQ juures?

Need Köisraudtee liinid peatuvad Elisa HQ juures: 3, 4.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Elisa HQ linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Elisa HQ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Elisa HQ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Elisa HQ jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Elisa HQ lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Linnu Tee; Vilja.

Sihtpunkti Elisa HQ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Köisraudtee või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 24, 24A Köisraudtee: 3, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Elisa HQ.

Muudame sihtpunkti Elisa HQ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Elisa HQ, Tallinn
Lihtsam saada Elisa HQ kasutades app!