Kuidas saada linnas Elva asukohta Elva Gümnaasium: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Elva Gümnaasium jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Elva Gümnaasium jõudmiseks on:

  • Turuplatsi on 257 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 782 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ujula on 789 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Elva Gümnaasium juures?

Need Buss liinid peatuvad Elva Gümnaasium juures: 409.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Elva Gümnaasium linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Elva Gümnaasium? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Elva Gümnaasium pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Elva Gümnaasium jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Elva Gümnaasium lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turuplatsi; Nooruse; Ujula.

Sihtpunkti Elva Gümnaasium jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 409

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Elva Gümnaasium.

Muudame sihtpunkti Elva Gümnaasium sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Elva Gümnaasium, Elva
Lihtsam saada Elva Gümnaasium kasutades app!