Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kohtla-Järve asukohta Emo: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Emo jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Emo jõudmiseks on:

    • Keskhaigla on 232 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Ahtme Spordihall on 969 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Emo juures?

    Need Buss liinid peatuvad Emo juures: 3, 43B, 805.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Emo linnas Kohtla-Järve

Tahad teada, kuidas saada linnas Kohtla-Järve, Eesti sihtpunkti Emo? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Emo pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Emo jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Emo lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Keskhaigla; Ahtme Spordihall.

Sihtpunkti Emo jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 43B, 805

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Emo.

Muudame sihtpunkti Emo sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kohtla-Järve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Emo, Kohtla-Järve
Lihtsam saada Emo kasutades app!