Kuidas saada linnas Kanepi asukohta Erastvere Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Erastvere Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Erastvere Järv jõudmiseks on:

  • Hooldekodu on 832 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Erastvere Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Erastvere Järv juures: 35B.

Erastvere Järv, Kanepi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Erastvere Järv linnas Kanepi

Otsid linnas Kanepi, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Erastvere Järv? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Erastvere Järv jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Erastvere Järv.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Erastvere Järv lähimate peatuste vahel: Hooldekodu.

Sihtpunkti Erastvere Järv jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 35B.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Erastvere Järv, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Erastvere Järv, Kanepi
Erastvere Järv, Kanepi Erastvere järv on järv Kagu-Eestis Põlvamaa edelaosas Otepää kõrgustiku kagunõlval, Kanepist 1,5 km kagu pool. Järve pindala on 15,9 ha, keskmine sügavus on 3,5 m ja suurim sügavus on 9,7 m (järve edelaosas). Erastvere järv paikneb kirde-edela suunas piklikus orus, mille veerud tõusevad kuni 15 m kõrgusele ning on kaetud segametsa ja pargiga. Järve kaldad on kõvad, põhi on kohati liivane, sügavamal on see väga mudane ja täis rampu. Erastvere järv on lähtejärv, selle kirdenurgast voolab välja Ahja jõgi. Seda toidavad sademed ja põhjaallikad. Vesi on tugevasti temperatuuri ja hapniku poolest kihistunud (põhjakihid on ilma hapnikuta). Vesi on kollakasroheline ja vähe läbipaistev (1,4 m). Järves elab palju kalaliike: ahven, latikas, särg, haug, linask, roosärg, koger ja luts. Erastvere järv on looduskaitse all. Siin kasvab ka haruldast lamedalehist jõgitakjat. See on tähtis puhkekoht, kus saab ujuda ja kala püüda. Järv koos pargiga on kaunis maastikuelement.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Erastvere Järv jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Erastvere Järv kasutades app!