Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Erumäe: Buss?

Vaata Erumäe, Eesti, kaardil

Erumäe kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Erumäe linnas Eesti

Otsid linnas Eesti, Eesti suunajuhiseid peatusesse Erumäe?

Lae alla Moovit App, et leida praegune sõiduplaan ja samm-sammult suunajuhised Buss marsruutide jaoks, mis läheksid läbi peatuse Erumäe.

Sul on peatusesse Erumäe jõudmiseks kasutada ka Buss. Need liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: 452, 529

Me muudame ühistranspordiga peatusesse Erumäe sõitmise lihtsaks, mistõttu peavad üle 930 miljoni kasutaja Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks, sealhulgas kasutajad linnas Eesti.

Erumäe
Erumäe Erumäe linnamägi ehk Erumäe Kants ehk Aru Erumäe linnamägi asub Tartumaal Elva vallas, Kavilda ürgoru (Maioru) idakaldal. Aru mõisast umbes poolteist kilomeetrit põhja pool. Metsaserva peitunud võimsa otsavalliga linnamägi kujutab endast väljaulatuvat mäeneemikut, mille kõrgus ulatub kuni 18 meetrini. Põhiplaanilt ovaalse linnuseõue pikkus loode-kagu suunas on 80 m, laius umbes 40 m, pindala 2500 m². Õue lõuna- ja kaguserva ääristab kaarjalt kulgev kuni 4,4 m kõrgune otsavall. Valli välisjalamil on 1–1,5 m sügavune ning 6–8 m laiune vallikraav. Õue lääneküljel on 1–2 m kõrgune äärevall. Põhjast ja idast külgneb linnuseala järsu orunõlvaga ning seal valli pole. Linnusel puudub kultuurikiht, puuduvad ka leiud. Kaitseehituse välise ilme järgi võib arvata, et need on rajatud I aastatuhande algul. 2008 aastal plaanitakse linnusel väljakaevamisi.
Lihtsam saada Erumäe kasutades app!