Kuidas saada linnas Pärnu asukohta Espak: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Espak jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Espak jõudmiseks on:

  • Raudteejaam on 100 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pae on 237 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Papiniidu on 403 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Espak juures?

Need Buss liinid peatuvad Espak juures: 16, 362, 40-1, 40-3, 75.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Espak linnas Pärnu

Tahad teada, kuidas saada linnas Pärnu, Eesti sihtpunkti Espak? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Espak pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Espak jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Espak lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raudteejaam; Pae; Papiniidu.

Sihtpunkti Espak jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16, 362, 40-1, 40-3, 75.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Espak.

Muudame sihtpunkti Espak sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pärnu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Espak, Pärnu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Espak kasutades app!