Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tapa asukohta Evitra: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Evitra jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Evitra jõudmiseks on:

    • Tapa Autobaas on 1002 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Evitra juures?

    Need Buss liinid peatuvad Evitra juures: 16.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Evitra linnas Tapa

Tahad teada, kuidas saada linnas Tapa, Eesti sihtpunkti Evitra? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Evitra pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Evitra jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Evitra lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tapa Autobaas.

Sihtpunkti Evitra jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Evitra.

Muudame sihtpunkti Evitra sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tapa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Evitra, Tapa
Lihtsam saada Evitra kasutades app!