Kuidas saada linnas Rae asukohta Graniidi Tee: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Graniidi Tee jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Graniidi Tee jõudmiseks on:

  • Assaku on 360 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lehmja on 1124 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Graniidi Tee juures?

Need Buss liinid peatuvad Graniidi Tee juures: 132, 144, 214, 244.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Graniidi Tee linnas Rae

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Rae, Eesti tänavale Graniidi Tee?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Graniidi Tee, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Graniidi Tee kõige lähedamal: Assaku; Lehmja.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss või Tramm. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Graniidi Tee juurest mööda - Buss: 132, 144, 214, 244.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Graniidi Tee jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Rae.

Graniidi Tee, Rae
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Graniidi Tee kasutades app!