Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Haabneeme rand: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Haabneeme rand jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Haabneeme rand jõudmiseks on:

    • Haabneeme Rand on 368 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Viimsi Keskus on 1101 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Haabneeme rand juures?

    Need Buss liinid peatuvad Haabneeme rand juures: 114, V5.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Haabneeme rand linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Haabneeme rand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Haabneeme rand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Haabneeme rand jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Haabneeme rand lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haabneeme Rand; Viimsi Keskus.

Sihtpunkti Haabneeme rand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, V5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Haabneeme rand.

Muudame sihtpunkti Haabneeme rand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Haabneeme rand, Viimsi
Lihtsam saada Haabneeme rand kasutades app!