Kuidas saada linnas Ridala asukohta Haeska Küla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Haeska Küla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Haeska Küla jõudmiseks on:

  • Haeska on 1139 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Haeska Küla juures?

Need Buss liinid peatuvad Haeska Küla juures: 25, 29.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Haeska Küla linnas Ridala

Tahad teada, kuidas saada linnas Ridala, Eesti sihtpunkti Haeska Küla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Haeska Küla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Haeska Küla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Haeska Küla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haeska.

Sihtpunkti Haeska Küla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 29.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Haeska Küla.

Muudame sihtpunkti Haeska Küla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ridala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Haeska Küla, Ridala
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Haeska Küla kasutades app!