Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Havi Logistics: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Havi Logistics jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Havi Logistics jõudmiseks on:

  • Urda on 868 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad Havi Logistics juures?

  Need Buss liinid peatuvad Havi Logistics juures: 112, 163, 18A, 191.

 • Millised Raudtee liinid peatuvad Havi Logistics juures?

  Need Raudtee liinid peatuvad Havi Logistics juures: R13, R14.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Havi Logistics linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Havi Logistics? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Havi Logistics pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Havi Logistics jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Havi Logistics lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Urda.

Sihtpunkti Havi Logistics jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112, 163, 18A, 191 Raudtee: R13, R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Havi Logistics.

Muudame sihtpunkti Havi Logistics sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Havi Logistics, Saku
Lihtsam saada Havi Logistics kasutades app!