Kuidas saada linnas Väike-Maarja asukohta Hobusetall: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hobusetall jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hobusetall jõudmiseks on:

  • Kaarma on 499 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ebavere on 1143 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hobusetall juures?

Need Buss liinid peatuvad Hobusetall juures: 318, 368, 44.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hobusetall linnas Väike-Maarja

Tahad teada, kuidas saada linnas Väike-Maarja, Eesti sihtpunkti Hobusetall? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hobusetall pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hobusetall jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hobusetall lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaarma; Ebavere.

Sihtpunkti Hobusetall jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 318, 368, 44

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hobusetall.

Muudame sihtpunkti Hobusetall sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Väike-Maarja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hobusetall, Väike-Maarja
Lihtsam saada Hobusetall kasutades app!