Kuidas saada linnas Paistu asukohta Holstre Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Holstre Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Holstre Järv jõudmiseks on:

  • Holstre on 266 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Holstre Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Holstre Järv juures: 25, 49.

Holstre Järv, Paistu, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Holstre Järv linnas Paistu

Tahad teada, kuidas saada linnas Paistu, Eesti sihtpunkti Holstre Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Holstre Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Holstre Järv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Holstre Järv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Holstre.

Sihtpunkti Holstre Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 49.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Holstre Järv.

Muudame sihtpunkti Holstre Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paistu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Holstre Järv, Paistu
Holstre Järv, Paistu Holstre järv (ka Holstre mõisajärv, Ollikoja järv) on looduslik järv Sakala kõrgustiku keskosas, Viljandi maakonnas Viljandi vallas Holstre külas, üks Holstre järvedest. Järve pindala on 3,5 ha, pikkus 350 m, laius 120 m, suurim sügavus 11 m ja kõrgus merepinnast 92 m. Limnoloogilise tüübi järgi on veekogu kalgiveeline eutroofne ehk kalgiveeline rohketoiteline järv. Järv kuulub Ida-Eesti vesikonda ja Võrtsjärve alamvesikonda. Järv on avalikult kasutatav veekogu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Holstre Järv jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Holstre Järv kasutades app!