Kuidas saada linnas Iisaku asukohta Iisaku Museum: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Iisaku Museum jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Iisaku Museum jõudmiseks on:

  • Iisaku on 446 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Iisaku Museum juures?

Need Buss liinid peatuvad Iisaku Museum juures: 1, 631.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Iisaku Museum linnas Iisaku

Tahad teada, kuidas saada linnas Iisaku, Eesti sihtpunkti Iisaku Museum? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Iisaku Museum pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Iisaku Museum jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Iisaku Museum lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Iisaku.

Sihtpunkti Iisaku Museum jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 631.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Iisaku Museum.

Muudame sihtpunkti Iisaku Museum sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Iisaku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Iisaku Museum, Iisaku
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Iisaku Museum kasutades app!