Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Käru asukohta Jõeküla: Buss?

Suunajuhised asukohta Jõeküla, Käru, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Jõeküla lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Jõeküla juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõeküla juures: 304.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõeküla linnas Käru

Tahad teada, kuidas saada linnas Käru, Eesti sihtpunkti Jõeküla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõeküla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõeküla jõudmiseks.

Sihtpunkti Jõeküla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 304

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõeküla.

Muudame sihtpunkti Jõeküla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Käru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõeküla, Käru
Lihtsam saada Jõeküla kasutades app!